Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 68.90m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowInformacje o budynku:
Budynek, w którym mieści się mieszkanie znajduje się w okolicy o małym natężeniu ruchu ulicznego. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły, wybudowanym w roku 2001. Budynek jest ocieplony. Klatka jest czysta.
W budynku jest:
– domofon
– piwnica
W okolicy znajdują się:
– linie autobusowe
– centrum handlowe
– plac zabaw
– park
Informacje dodatkowe na temat budynku:
Budynek jest jakby przedłużeniem ciągu kamienic przy ulicy Tykocińskiej. Idealna lokalizacja komunikacyjna, dużo linii autobusowych na przystanku 100 metrów od domu, 3 minuty pieszo do ulicy Radzymińskiej. Obok kościół, w pobliżu szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie, handel, usługi, park Wiecha. W przyszłości zatwierdzone plany budowy stacji metra Targówek 2 w pobliżu budynku na skrzyżowaniu Tykocińskiej i Ossowskiego. Wtedy to niecałe 10 minut do Marszałkowskiej róg Świętokrzyskiej.

Informacje o lokalu:
Własność: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej ksiegi wieczystej. Czynsz razem z funduszem remontowym wynosi 300 PLN. Wysokość mieszkania 250 cm. Mieszkanie jest 3- pokojowe, raczej ciche, dwustronne. Loggia o powierzchni 3.36m2. Okna są skierowane na płd/zach i płn/wsch. Lokal jest w stanie bardzo dobrym. Wstawiono okna PCV. Na piętrze znajdują się 3 mieszkania.
Informacje dodatkowe na temat lokalu:
Mieszkanie do wprowadzenia, urządzone w bardzo dobrym standardzie, kuchnię oczywiście można całkowicie oddzielić od salonu, w chwili obecnej jest to jedna powierzchnia również z częścią przedpokoju. W łazience, dwóch mniejszych pokojach i garderobie zamontowano drzwi przesuwne z lustrami w kierunku przedpokoju. W każdym pokoju na podłodze jest inny wzór parkietu. Ściany mieszkania graniczące z sąsiadami są wyciszone płytą kartonowo-gipsową i wełną. W mieszkaniu zamontowane są drzwi antywłamaniowe.

Pokój nr 1:
Powierzchnia pokoju 18.4m2.Na podłodze parkiet. Stan podłogi bardzo dobry. Na ścianie gładź gipsowa. Okna wychodzą na podwórze na płn/wsch.
Informacje dodatkowe na temat pokoju nr1:
Pokój oddziela od kuchni duży barek pelniący dotychczas funkcję stołu. Na podłodze parkiet Kempas. Z pokoju wyjście na loggię, którą można zabudować konstrukcją aluminiowo-szklaną.

Pokój nr 2:
Powierzchnia pokoju 12.7m2.Na podłodze parkiet. Stan podłogi bardzo dobry. Na ścianie gładź gipsowa. Okna wychodzą na ulicę cichą na płd/zach.
Informacje dodatkowe na temat pokoju nr2:
W pokoju dziecięcym na podłodze parkiet dębowy.

Pokój nr 3:
Powierzchnia pokoju 10.84m2.Na podłodze parkiet. Stan podłogi bardzo dobry. Na ścianie gładź gipsowa. Okna wychodzą na ulicę cichą na płd/zach.
Informacje dodatkowe na temat pokoju nr3:
W pokoju sypialnianym na podłodze parkiet dębowy.

Kuchnia:
Powierzchnia 9.56m2. Kuchnia jest widna. Kuchnia otwarta na pokój. Na podłodze parkiet. Stan podłogi bardzo dobry. Okna w kuchni wychodzą na płn/wsch.
Kuchnia jest wyposażona w:
– meble w zabudowie
– kuchenkę elektryczną
– lodówkę
– zamrażarkę
Wyposażenie kuchni zostaje w cenie mieszkania.

Łazienka:
Powierzchnia łazienki 5.26m2. Łazienka i WC są osobno. Jest wanna kabina przysznicowa miejsce na pralkę. Na podłodze terakota. Stan podłogi bardzo dobry. Na ścianach glazura.

Przedpokój:
Powierzchnia przedpokoju 7.4m2. Na podłodze parkiet. Stan podłogi bardzo dobry. Na ścianach gładź gipsowa. Stan ścian bardzo dobry.
Informacje dodatkowe na temat kuchni, łazienki i przedpokoju:
W przedpokoju na podłodze częściowo parkiet i marmur, w kuchni ściany i blaty są również wykonane z marmuru. Sprzęt kuchenny, który zostaje w cenie: lodówka zmrażarka, zmywarka, okap wszystko firmy Elektrolux. Dobrze zaprojektowana garderoba. W łazience wanna i kabina prysznicowa z hydromasażem, podgrzewana podłoga. Na podłodze w kuchni parkiet egzotyczny Daru-Daru. Jest WC o powierzchni 1.30 m². Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4.2 m².

Instalacje:
Instalacja elektryczna nowa. Instalacja wodna nowa. Instalacja kanalizacyjna nowa. Instalacja co nowa. Instalacja gazowa nowa. Ogrzewanie gazowe. Liczniki na wodę. Gazomierz.
Informacje dodatkowe na temat instalacji:
Wszystkie instalacje pochodzą z 2001 roku i są w bardzo dobrym stanie. W kuchni zabudowany jest nowy piec gazowy firmy Vaillant (woda i ogrzewanie), ustawiany jest w zależności od potrzeb właściciela.

Parking/Garaż:
Miejsce parkingowe.
Informacje dodatkowe na temat garażu/parkingu:
Do mieszkania przynależą 2 miejsca parkingowe na ogrodzonym parkingu położonym około 50 metrów od domu płatne co miesiąc 42,75 zł. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Targówek

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa