Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 115.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa MokotowWszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających a także wizji lokalnej. Standard
apartament całkowicie wykończony materiałami najwyższej jakości. Apartament w kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie

lokalizacja:
apartament usytuowany jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku – na starym mokotowie. Jednocześnie oddalona o zaledwie 5 kilometrów od pałacu kultury oraz usytuowana w bliskim sąsiedztwie metra oraz innych środków transportu jak również głównych arterii warszawy, zapewnia swoim mieszkańcom komfort komunikacyjny. Przedstawiona wyżej propozycja nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa lecz posiada charakter informacyjny. Budynek wykończony w nowoczesnej technologii przy użyciu materiałów najwyższej jakości, powstał w wyniku rewitalizacji przedwojennej kamienicy z ciekawą historią. Poziom niższy to pomieszczenie sypialniane z łazienką a także garderobą z wyjściem na balkon. Elewacja wykonana z kamienia, bardzo pierwszorzędna klatka chodowa. Rozwiązania zastosowane przy modernizacji i rozbudowie budynku pozwoliły na połączenie uroków mieszkania w starej kamienicy położonej na estetycznej, porośniętej starodrzewem działce z wygodami nowoczesnego apartamentowca. Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni 1025 m. Układ pomieszczeń:
poziom pierwszy to przestronny salon, który wraz z jadalnią tworzą przestrzeń nieco ponad 40 m, pokój sypialniany nieco ponad 15 m, oddzielna kuchnia, łazienka z prysznicem. Budynek:
apartamentowiec z 2010 roku to bardzo kameralna inwestycja – zaledwie 4 apartamenty w całym budynku. Ukryta między drzewami a także willami rezydencja daje poczucie kameralności, spokoju i komfortu życia z dala od uciążliwości innych śródmiejskich lokalizacji. Kw dzięki czemu oferowany państwu apartament zawiera zupełnie prywatny, wydzielony ogród a także loża. Budynek posiada całodobową ochronę, garaże.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa