Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 29.44m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowCena do negocjacji, mieszkanie do szybkiej sprzedaży.

Mokotów Górny (Wierzbno), 2 oddzielne pokoje (ok. 11,5 m2 i 10 m2), mała kuchnia w aneksie w przedpokoju ok. 3,25 m2 (prześwit) do pokoju, spora łazienka (ok. 3,25 m2, przedpokój ok. 2,0 m2 – całość mieszkania ma 29,44 m2.

Mimo małej powierzchni bardzo zgrabny układ mieszkania. Doskonałe mieszkanie na start dla młodych ludzi lub jako inwestycja pod wynajem – 2 oddzielne pokoje dla dwóch osób. Idealne dla rodziny z dzieckiem!

Budynek jest świetnie położony – ul. Bryły łączy Al. Wilanowską i ul. Domaniewską, otoczenie – dużo zieleni, zadbane trawniki, stare drzewa. Oddalone od hałasu ulic, a jednocześnie 200 metrów do autobusu, 500 m do stacji metra.

Okna wychodzą na zachód, na duży trawnik, dalej na parking, jezdnię ulicy Bryły i drugi wieżowiec. Na trawniku zadbana trawa i drzewa – latem prawie nie widać jezdni, zimą – w oddali.

Dużo miejsc do parkowania, ok. 150 m do parkingu strzeżonego.

Budynek świeżo po remoncie elewacji i wnętrza klatek schodowych, na ścianach kafelki, nowa winda. Na klatce 3 mieszkania, domofon. Do sklepu samoobsługowego 20 metrów, około 120 metrów do przedszkola i szkoły. Kilkaset metrów do centrum handlowego (i sklepu Marcpol), gdzie są sklepy i usługi. Blisko przychodnia lekarska, weterynarz, itd.

Do Galerii Mokotów ok. 1.000 m, do biurowców przy ul. Domaniewskiej ok. 1.000-2.000 m. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa