Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania dwu pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 54.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa Trzmielow2-pokojowe mieszkanie (54m2) wraz z podziemnym miejscem garażowym na Bemowie

Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w 7 piętrowym bloku. Składa się z:
* salonu (21 m2) oddzielonego od kuchni (10 m2) barkiem,
*pokoju-sypialni (13 m2),
*łazienki (4 m2),
* holu (6 m2)
* oraz balkonu (10 m2).
Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie jest jasne, wszystkie okna na południowy-zachód z widokiem na otwartą przestrzeń (brak zabudowy z tej strony).
Meble w kuchni, łazience oraz holu robione na zamówienie. Podłoga w salonie parkiet egzotyczny, w kuchni i holu wielkoformatowy gres polerowany, sypialnia miękka wykładzina. Całość pomalowana zmywalnymi farbami Dulux. Meble w salonie (sofa, fotele i stolik) do uzgodnienia.
Blok, w którym usytuowane jest mieszkanie został oddany do użytkowania w grudniu 2005r.. W bloku jest ochrona oraz monitoring. Blok posiada własne i zamknięte podwórko z placem zabaw dla dzieci (z drugiej strony bloku). Miesięczny czynsz ok. 450zł (zawiera fundusz remontowy).

Doskonała lokalizacja 300m od ratusza Bemowo. W pobliżu planowana stacji metra. W chwili obecnej są dobre połączenia autobusowe i tramwajowe – praktycznie w każdym kierunku. Dogodny dojazd do centrum. W sąsiedztwie znajduje się supermarket Tesco (24h), centrum handlowe Wola-Park, rozbudowana infrastruktura (przedszkola, szkoły, kina etc.), a także nowo-otwarta trasa ekspresowa S8 (zapewniająca szybkie połączenie w stronę Marek i wkrótce z trasą do Janek i autostradą do Berlina). Cena mieszkania obejmuje duże i łatwo dostępne miejsce parkingowe w podziemnym garażu (obok samochodu bez problemu zmieści się motocykl lub kilka rowerów)..

KONTAKT: 600 – 995 – 469 grandh@op.pl www.grandh.pl domofon

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa