Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania cztero pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 95.70m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowZapraszam do obejrzenia bardzo atrakcyjnego mieszkania, położonego w 7-lokalowym budynku na Saskiej Kępie, w odległości 2 km od centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Niepowtarzalny widok na budowany obecnie Stadion Narodowy!!!

Oferowane mieszkanie posiada wyraźnie zarysowaną strefę dzienną i nocną. Z przedpokoju wchodzimy bezpośrednio do dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym o pow. 35 m2. Po przeciwległej stronie znajdują się trzy sypialnie (16,14,10 m2) oraz dwie łazienki, które w przyszłości można połączyć w jeden większy pokój kąpielowy. Okna mieszkania wychodzą na północny-zachód oraz południowy-wschód. W korytarzu prowadzącym do sypialni znajduje się bardzo pojemna szafa wnękowa. Wnętrze mieszkania jest bardzo przemyślane, funkcjonalne, utrzymane w neutralnej kolorystyce i wykończone przy użyciu solidnych materiałów. Miesięczny czynsz wynosi obecnie 430 zł.
W cenie lokalu: miejsce postojowe w garażu podziemnym oraz widna komórka lokatorska.
Szybki dojazd do Śródmieścia gwarantują liczne tramwaje i autobusy. Odległość od przystanku ok. 100m.
Jeśli chcieliby Państwo dołączyć do grona szczęśliwych mieszkańców Saskiej Kępy zachęcam do składania własnych ofert zakupu! /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Praga-Południe

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa