Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 77.50m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBardzo ładnie rozplanowane mieszkanie na drugim piętrze kameralnego czteropiętrowego bloku na osiedlu Gocław. Budynek powstał w 1991 roku, zbudowany z cegły i bloczków betonu komórkowego, ocieplony. Przestronne – 77,5 m2, składa się z przedpokoju z garderobą, z którego wchodzi się do pozostałych pomieszczeń: kuchni 8 m2, trzech pokoi, i dużej łazienki 8 m2 połączonej z WC. Salon, z wyjściem na balkon 25 m2, pozostałe pokoje 16 i 11 m2. W kuchni, przedpokoju i łazience na podłodze terakota, w pokojach parkiet z mozaiki dębowej. W sypialni i w przedpokoju zabudowane szafy wnękowe. W kuchni pełna zabudowa z blatem i górnym ciągiem szafek kuchennych. Przed sześcioma laty w mieszkaniu przeprowadzono generalny remont, kładąc nowe glazury i gresy, montując nowe wyposażenie łazienki i kuchni a także dokonując wymiany okien na nowe, plastikowe z marmurowymi parapetami. Okna wychodzą na północny wschód i południowy zachód. Do mieszkania przynależy piwnica.

Budynek położony jest w bardzo dobrej lokalizacji, osłonięty od hałasu ulicznego innymi blokami, ma świetne połączenia z miastem licznymi liniami autobusowymi. W pobliżu przebiega Trasa Siekierkowska z węzłem przy ulicy Bora-Komorowskiego. Przed budynkiem znajdują się wyznaczone miejsca parkingowe dla mieszkańców i gości. Budynek zabezpieczony jest domofonem.

Wokół pełna miejska infrastruktura: w bezpośredniej bliskości jest przedszkole, szkoła podstawowa z gimnazjum, kościół, przychodnia lekarska, apteka, bazar oraz liczne sklepy. W pobliżu znajduje się centrum handlowe Promenada i basen Wodnik. Ścieżki rowerowe nad Wisłą.

Kontakt: Joanna Bochenek tel. 603-995-755, mail: joanna.b@magnes.waw.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa