Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 57.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 57 m2. Praktycznie centrum miasta (Dw. Centralny ok. 200 m od budynku). Rozkładowe, trzy pokoje, widna kuchnia, jedna łazienka, przestronny przedpokój. Parkiet w bardzo dobrym stanie, okna PCV z szybami antywłamaniowymi, ściany równe i czyste (bez gładzi gipsowej, ale nie wymagają remontu). W salonie balkon oraz dodatkowe okno w zabudowie z wystawą w kierunku zachodnim, dające światło w porze popołudniowej. W najmniejszym pokoju okno sięga do parkietu. W mieszkaniu jest klimatyzacja oraz instalacja alarmowa. Całe wyposażenie mieszkania jest w cenie.
Budynek z roku 1970, piętro 10/10, dwie windy, domofon. Budynek po wymianie elewacji zewnętrznej, pomalowany, ocieplony, dach po renowacji. Wymienione wszystkie instalacje: wodno-kanalizacyjna, C.O. oraz nowe grzejniki, gazowa, elektryczna, odnowiony balkon. Budynek administruje Spółdzielnia mieszkaniowo – budowlana Żachód.
Dla mieszkańców budynku parking z bramą wjazdową zamykaną z pilota.
Okolica bardzo dobrze rozwinięta pod względem usługowo-gastronomicznym. W najbliższej okolicy szkoły, przedszkola, przychodnie, biblioteki. Doskonała komunikacja: tramwaje, autobusy, Metro Centrum (5 minut pieszo).

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa