Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia pięcio pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 189.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzepiękny apartament położony w kameralnym zespole apartamentowym samym centrum Warszawy. Miejsce ciche i spokojne, a jednocześnie w sąsiedztwie Złotych Tarasów i hotelu Hilton (basen). Apartament wykończony z wielkim gustem i klasą. STAN IDEALNY !!! Niezwylke rzadko spotykana jakość wykończenia. Wnętrza stylowe – ściany pokryte tapiseriami, w salonie farbą strukturalną, całość podłóg w parkiecie egzotycznym, łazienki w szlachetnym kamieniu onyksie. Wszystkie pomieszczenia są pięknie i profesjonalnie oświetlone. Stolarka drzwiowa z drewna egzotycznego. Salon 54 m2, gabinet 24 m2, trzy sypialnie 18/15/14,5 m2, kuchnia 14,5 m2, garderoba 9 m2, pokój kąpielowy 9 m2, łazienka 6 m2, wc 2 m2. Z salonu wyjście na taras z widokiem na patio. Kuchnia z zabudową, wyposażona w sprzęt najlepszych marek – SieMatic i Miele.
Niski czynsz. Budynek wybudowany przez Dembud, chroniony, monitorowany. Wysoki standard części wspólnych oraz wykończenia budynku.
Właściciele to miłośnicy i znawcy pięknych wnętrz, apartament urządzili z wielkim smakiem na własny użytek. Sprzedaż z powodu wyjazdu. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wola

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa