Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia pięcio pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 142.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 142,6 m2 na starych Kabatach, przy magazynach metra w bloku z 2000 roku.
Na III piętrze (czyli pierwszym poziomie mieszkania) znajduje się duża kuchnia połączona z jadalnią, z dwoma oknami i balkonem. Łazienka została wyłożona zielonymi kaflami „macicą perłową”, z fińską kabiną prysznicową. Hall z garderobą na buty, okrycia i mieszczącą sprzęt sportowy, duża sypialnia z balkonem i pokój.

Na drugim poziomie, do którego wejście jest zarówno z wnętrza – po dębowych schodach – jak i z IV piętra z klatki schodowej: trzy piękne pokoje z dwoma balkonami, dwie łazienki: jedna z oknem, z dużą wanną, wc i umywalką, druga – tylko z umywalką i wc służy jako pralnio-suszarnia. W hallu – duża szafa z rozsuwanymi drzwiami-lustrami.
Mieszkanie dzięki przeciwlegle położonym 4 balkonom jest bardzo przewiewne, chłodne w upalne dni. Mieszkanie wymaga pomalowania, odświeżenia.
Zostają meble kuchenne, bardzo ładny jasny komplet.

Mieszkanie ma piękny widok, nie grozi tu zbudowanie domów na wprost okien. Najbliższy dom oddalony jest o ok. 100 m, widok od strony wschodniej na przedszkole i szkołę z basenem i boiskiem (dostępnymi dla mieszkańców), od strony zachodniej na zamknięte ogrodzone patio z piaskownicą, zabawkami dla dzieci i boiskiem do koszykówki. Widać Las Kabacki.

Oba poziomy można rozdzielić i bez większych nakładów stworzyć dwa wygodne, trzypokojowe mieszkania. Do mieszkania przynależy stanowisko garażowe w garażu podziemnym (blisko pokoju ochrony). Wokół bloku jest dużo bezpłatnego miejsca do parkowania. Do stacji metra Kabaty jest ok. 5 minut pieszo. Sklepy, bazarek, Tesco w pobliżu. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe. Czynsz miesięczny – 1 300 zł. Cena do rozsądnej negocjacji.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa