Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia jedno pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Kraków o powierzchni 35.46m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

 

BIURO SPRZEDAŻY DEWELOPERA – Ceny dewelopera.

– KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI –

– WYNAGRODZENIE POKRYWA DEWELOPER –

POLECAMY Państwu inwestycję położoną na Kurdwanowie składająca się z nowoczesnego budynku wielorodzinnego w kształcie litery "U" z amfiteatralną ekspozycją w kierunku południowym. W inwestycji proponujemy Państwu komfortowe i starannie zaprojektowane mieszkania o zróżnicowanej liczbie pomieszczeń (od jedno do czteropokojowych) i powierzchniach od 29 do 86 m2.

Pięciokondygnacyjny budynek zostanie wyposażony  w parking podziemny, miejsca garażowe oraz miejsca postojowe na zewnątrz. Na parterze przewidziano przestrzeń dla trzech lokali usługowych. Rozwiniętą w rejonie inwestycji infrastruktura miejska ze sklepami, aptekami i punktami usługowymi pozwala sprawnie i szybko załatwić sprawy dnia codziennego.

W promieniu 3,5 km znajdują się duże centra handlowe (Tesco 3,5 km, C.H. Zakopianka 5 km, Bonarka City Center 1,5 km). W okolicy nie brakuje również terenów zielonych oraz tras spacerowych. Rozbudowana nowoczesna sieć drogowa w tym rejonie oraz bardzo dobra komunikacja autobusowa czy tramwajowa pozwala w łatwy sposób dotrzeć zarówno do centrum miasta, jak i południowej obwodnicy, tras wylotowych oraz portu lotniczego w Balicach.

Planowany termin oddania drugi kwartał 2011r.

WIĘCEJ INFORMACJI: Radosław Kucharz 515-101-444, radek@bracias.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa