Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka do sprzedania w miejscowości Krzeszowice (gw) o powierzchni 40000.00m2

DziaLka na sprzedaz Krzeszowice_(gw) DzieslawFRYWAŁD – GM. KRZESZOWICE – Duża działka ( 4 ha) o urozmaiconej rzeźbie terenu, przy asfaltowej drodze Frywałd – Sanka – Przeginia. Dobry dojazd z Krakowa od strony Czułowa i Doliny Mnikowskiej.

Od strony zachodniej część działki stanowi płaski teren kwalifikowany jako tereny zieleni (ZN i ZL) oraz teren budowlany M1. Stamtąd rozległy widok na ruiny zamku w Tenczynku. Część centralna to lekko ku wschodowi nachylony teren budowlany oznaczony symbolem M1. W tej części działki znajdują się stare zrujnowane zabudowania. Działka w pełni uzbrojona: energia elektryczna, gaz, wodociąg. Dalszy, niżej położony fragment działki to także tereny oznaczone symbolami ZN i ZL. To obszar dość gęsto zalesiony starymi drzewami na zboczu z głębokimi jarami, prowadzącymi do doliny strumyka płynącego w najniższej części działki. Po drugiej stronie strumyka przebiega wschodnia granica działki, ciągnąca się wzdłuż asfaltowej drogi – plan działki widoczny na załączonym zdjęciu.

Atrakcyjna oferta dla inwestora poszukującego odpowiedniego terenu pod pensjonat, dom dla seniorów itp. Wschodnia część działki opadająca ku strumykowi to już dziś piękny park, w którym brakuje tylko krętych alejek spacerowych wkomponowanych w urozmaiconą rzeźbę tego terenu.

CENA: 3 500 000 PLN. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu kredytu!

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego obowiązującego na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa