Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe blok w miejscowości Kraków o powierzchni 50.06m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow GruszeczkaOFERTA BEZPROWIZYJNA. KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI PRZY ZAKUPIE TEGO MIESZKANIA.

2 pokojowe 50m2 mieszkanie położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku przy ul. Heleny w Krakowie. Mieszkanie jest po GENERALNYM REMONCIE. W mieszkaniu wszystko zostało wymienione: wszystkie instalacje, ściany, wylewki, okna, parapety.
W skład mieszkania wchodzą 2 oddzielne jasne pokoje o powierzchni 20m2 oraz 11m2. W pokojach na podłodze położone są wysokiej klasy panele, natomiast na ścianach gładź gipsowa. Kuchnia jest oddzielna oraz widna z oknem o powierzchni 7,5m2, w pełni umeblowana. Na podłodze w kuchni położony jest gres natomiast na ścianach glazura. Łazienka (5m2) w mieszkaniu jest oddzielnie z WC (1,6m2), oba wyłożone glazurą oraz gresem na podłodze. Na wyposażeniu łazienki jest wanna wraz z umywalka, oraz nowym piecykiem. Przedpokój w mieszkaniu jest przestronny o powierzchni 5m2 posiada zamontowaną dużą szafę wnękową-przesuwną. Na podłodze położone są panele. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni ok 3m2, oraz duży balkon typu loggia o powierzchni 7m2. Okna w mieszkaniu są nowe PCV położone po stronie północnej (kuchnia oraz mały pokój), oraz po stronie południowej (salon wraz z balkonem). Czynsz w mieszkaniu wynosi obecnie około 400zł przy 4 zamieszkujących osobach – w tym 2 dzieci. Czynsz ten zawiera zaliczki na ogrzewanie, zimną wodę, ścieki oraz nieczystości, fundusz remontowy oraz utrzymanie części wspólnych. W okolicy działa w pełni rozwinięta infrastruktura wraz z licznymi sklepami, szkołami oraz przedszkolami, służbą zdrowia, oraz z pełną komunikacją miejska (autobusy oraz tramwaje). W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone, parki oraz alejki spacerowe oraz place zabaw dla dzieci i boiska sportowe. Niedaleko znajduje się wyjazd na obwodnicę.
Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Więcej informacji dostępnych jest pod nr telefonu 505-847-554 Katarzyna lub pod nr 12 307-07-17
Serdecznie zapraszamy, mieszkanie godne polecenia. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa