Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do kupienia w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 162.00m2

Dom na sprzedaz Konstancin-Jeziorna Nowa_Wies_Goszczanska

Słynna, zabytkowa willa MUSZKA w Strefie A, tuż przy Konstancińskim Parku Zdrojowym z tężniami solankowymi regenerującymi organizm, na pięknej, zalesionej starodrzewem i zagospodarowanej działce 2650 m2. Muszka stanowi jedną z atrakcji architektonicznych Konstancina. Często umieszczana na pocztówkach widokowych…

Kameralnie, zacisznie usytuowana w samym sercu Konstancina, daje mieszkańcom komfort uzdrowiska połączony z licznymi atrakcjami kurortu, centrów odnowy i rozrywki tuż obok. W pobliżu są również cenione zabytki: Willa i Muzeum Stefana Żeromskiego, inne słynne wille, dwie restauracje, Cukiernia Bohmana, Kościół, Uzdrowisko Konstancin-Zdrój z basenem oraz nowoczesne Centrum Kompleksowej Diagnostyki, Leczenia i Rehabilitacji (CKR-Konstancin), dodatkowo z ogólnodostępnymi: pływalnią, aqua aerobikiem, szkołą pływania, krioterapią ogólnoustrojową, biczami szkockimi, łaźnią parową, sauną fińską, masażem, odnową biologiczną, solarium, jaskinią solno-jodową, fitness, szkołami sportowymi, usługami kosmetycznymi, fryzjerskimi, kortami tenisowymi, Pilates / Fitball itd.

Blisko są też przedszkola, szkoły, przychodnie, sklepy i centrum handlowe.

Ulica przed posesją w ciągu dwóch lat ma się stać deptakiem Parku Zdrojowego. Po drugiej stronie drogi dojazdowej jest Park z pięknym starodrzewem. Działkę z trzech pozostałych stron również otacza Park, ale tu z prywatnymi posesjami i z zabytkowymi willami wewnątrz. Działka Muszki jest ogrodzona. Wewnątrz mamy starodrzew, w tym dęby, kwiaty i krzewy ozdobne. Willa i jej liczne okna oraz drzwi tarasowe zorientowane są: na południowy zachód i północny wschód od frontu i z tyłu, po bokach na północny zachód i południowy wschód. Od frontu i po obu bokach okala ją wygodny taras, ok. 50 m2 (część frontowa szersza, z miejscem na duży stół i szerokie fotele dla kilku osób) , z tyłu zaś taras ma ok. 20 m2, co samoistnie zachęca jej mieszkańców do ciągłego przebywania na zewnątrz i bezpośredniego kontaktu z leczniczym żywiczno-solankowym powietrzem Konstancina. Wewnątrz na parterze mamy salon, ok. 40 m2 ze światłem słonecznym wpadającym z trzech kierunków geograficznych przez cztery duże okna. Rozwiązanie to daje piękne efekty świetlne przez cały dzień. Kuchnia ok. 16 m2 z zabudową, również świetnie doświetlona dużym oknem. Na parterze jest jedno WC, a w korytarzu odrestaurowane schody.  Wzdłuż nich ładne, zgrabne okienka. Na parterze, pod schodami i na piętrze dodatkowo jeszcze po jednej parze. Na piętrze mamy cztery pokoje, które mogą pełnić dowolne funkcje: 20m2, 18m2, 16m2, i 7 m2, również z pięknie zaplanowanym naturalnym oświetleniem słonecznym – licznymi oknami różnych rozmiarów, oraz łazienka z oknem i WC osobno. Na Strychu o powierzchni 81 m2 trzymane są obecnie rzeczy rzadko używane. W podpiwniczeniu jest kotłownia i pomieszczenia gospodarcze. Na posesji znajdują się też osobne zabudowania: służbówka, ok. 20 m2, garaż, ok. 20 m2, i dom mieszkalny o pow. użytkowej 102 m2, z poddaszem do zaadoptowania i podpiwniczeniem.

Posesja szczególnie polecana dla artystów ceniących ciszę, rekreację, witalność i regenerację sił w jednym.

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ZA POŚREDNICTWO, PROWIZJĘ ZA KUPUJĄCEGO OPŁACA SPRZEDAJĄCY.

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Agencji Bracia Sadurscy Nieruchomości.

Kontakt:

Aneta + 48 606 272 980

aneta@sadurscy.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa