Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Warszawa o powierzchni 62.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowMieszkanie z 2007 roku wybudowane na nowym osiedlu ?Zielone Zacisze na Targówku.
Mieszkanie na pierwszym piętrze położone od strony kanałku co zapewnia ciszę i dużo zieleni za oknami. Blok w bardzo dobrym stanie z w pełni działającą infrastrukturą (śmietniki, place zabaw, boisko, domofony, ochrona). Do mieszkania przynależy miejsce garażowe w podziemnym garażu – miejsce zlokalizowane tuż przy windzie
Spokojna i zielona okolica z dobrym dojazdem do centrum jak i pobliskich centrów handlowych (CH Targówek i CH M1 w Markach).

Mieszkanie na pierwszym piętrze położone od strony kanałku co zapewnia ciszę i dużo zieleni za oknami. Blok w bardzo dobrym stanie z w pełni działającą infrastrukturą (śmietniki, place zabaw, boisko, domofony, ochrona). Do mieszkania przynależy miejsce garażowe w podziemnym garażu – miejsce zlokalizowane tuż przy windzie.

Mieszkanie 3 pokojowe z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 62,1m2 + 6m2 balkon. Mieszkanie wykończone przy pomocy projektanta wnętrz co sprawia, że wnętrze jest funkcjonalne i przemyślane. Wymiary pomieszczeń to:
– salon wraz z aneksem kuchennym 20,6m2
– główna sypialnia 13,3m2
– pokój dziecka 10,6m2
– hol 10,3m2
– łazienka 4,8m2
– garderoba 2,5m2
W mieszkaniu jest drewniany parkiet (pełnej grubości 22mm), kuchnia w zabudowie (fornir+szkło, sprzęt marki Siemens), łazienka w zabudowie (armatura Hansgrohe), drzwi wewnętrzne lite drewno ze szkłem, garderoba w zabudowie, konglomeratowe parapety, kremowe żaluzje, drzwi wejściowe Dierre.
Miesięczny czynsz ok. 410 pln.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa