Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe kamienica w miejscowości Wrocław o powierzchni 67.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw KlodaMieszkanie usytuowane na całej powierzchni pierwszego piętra (ok. 67m2) poniemieckiej willi, w której są tylko dwa mieszkania. Do mieszkania przynależy również cały strych (do zaadoptowania), który po podłodze ma podobny metraż jak mieszkanie pod nim zlokalizowane. W tym momencie wejście na strych znajduje się na klatce schodowej, która jest do wyłącznej dyspozycji tego mieszkania, gdyż dom posiada dwa osobne wejścia. Możliwość włączenia klatki schodowej lub zrobienia wejścia na strych w obrębie mieszkania. Do mieszkania przynależy także połowa piwnicy i połowa działki to jest: 850m2. Mieszkanie posiada również osobną bramę wjazdową na posesję wraz z podjazdem. Mieszkanie po remoncie, gustownie urządzone, ogrzewane piecem gazowym dwu-funkcyjnym, brak opłat czynszowych.

Współudział we własności (50%), rozpoczęta procedura wydzielania mieszkania i zakładania osobnej księgi. Jednak ze względu na długotrwały proces z tym związany, na ten moment nieruchomość dostępna wyłącznie dla klientów dysponujących gotówką

Polecam i zapraszam do oglądania. Home Express Nieruchomości.

Cena 295 000zł – Cena do negocjacji!!!

Zainteresowała Cię ta oferta? ZADZWOŃ TERAZ ! NIE ZWLEKAJ. Nr tel.: 500 400 617 lub (71) 77 66 943. Agent prowadzący Robert Samburski,  Gorąco Polecamy!

NUMER OFERTY HEN-MS-14763

—————————————–

HOME EXPRESS | Ul. Oławska 27-29, 50-123 Wrocław | Strona internetowa: www.hen.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa