Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia trzy pokojowe blok w miejscowości Warszawa o powierzchni 57.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowBlok położony jest w bardzo spokojnej części Gocławia, można powiedzieć, że w jego zagłębiu edukacyjnym – w okolicy funkcjonuje duża liczba szkół i przedszkoli. Pod względem komunikacyjnym lokalizacji tej nie można nic zarzucić. Nieopodal bloku funkcjonują liczne przystanki autobusowe, które pozwalają szybko dotrzeć do każdej części Warszawy, podróż do centrum miasta zajmuje nie więcej niż 15 minut.

Lokalizacja ta świetnie prezentuje się też pod względem infrastruktury. W okolicy funkcjonują liczne sklepy i punkty usługowe, blisko stąd do miejsc takich jak Basen Wodnik, supermarkety Carrefour, Tesco czy CH Gocław. Spacerem można dojść do Parku nad Balatonem, na jesieni ukończono jego rewitalizację i śmiało można powiedzieć, że to najatrakcyjniejsze miejsce do spędzenia czasu na wolnym powietrzu. Ulica Umińskiego, przy której położone jest mieszkanie, nie jest najruchliwszą ulicą w mieście;) Jest to idealny punkt wypadowy na niedzielną wizytę w kinie, nieopodal znajduje się CH Promenada.

W 2010 r. właścicielka przeprowadziła w mieszkaniu generalny remont, dla siebie. Dbała przy tym o każdy szczegół i widać, że w odnowienie mieszkania włożono dużo serca. Z mieszkania bije niezwykle pozytywna energia, a widok na Warszawę wbija w fotel;) Gorąco zapraszam do zapoznania się z tą ofertą!

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa