Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe w miejscowości Warszawa o powierzchni 42.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Warszawa TrzmielowSympatyczne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Stegnach. Bardzo funkcjonalny układ. Mieszkanie składa sie pokoju połaczonego z kuchnią (ok 17m2), drugiego pokoju (ok 17m2), łazienki (ok 3m2), WC (1m2) oraz przedpokoju (ok.4,2m2).
W pokoju na podłodze panele oraz deska barlinecka. W jednym z pokoi funkcjonalna i niezwykle pojemna szafa z przesuwnymi drzwiami oraz biblioteczka. Kuchnia w glazurze i terakocie, z nową zabudową oraz dobrej jakości sprzętem AGD (lodówko-zamrażarka, piekarnik, płyta gazowa, okap, zmywarka). Łazienka i WC oddzielnie również w glazurze i terakocie. Łazienka z wanną oraz miejscem na pralkę. Istnieje możliwość powiększenia łazienki (do ok. 5m2) poprzez połączenie jej z WC oraz przyłączenie części przedpokoju. W przedpokoju szafa wnękowa.
Mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym. Jedynie do niewielkiego odswieżenia. Bardzo przytulne. Gotowe do zamieszkania.
Okna wychodzą na otwarte przestrzenie. Dużą zaletą jest znaczne oddalenie od sąsiednich budynków co daje poczucie komfortu i intymności (nikt nie zaglada w okna). Okna po wymianie (PCV). Balkon wenecki. Drzwi antywłamaniowe. Czynsz z funduszem remontowym ok 430 zł.
Budynek po wymianie instalacji gazowej oraz wodno-kanalizacyjnej oraz CO.Budynek docieplony z estetyczną elewacją. 2 nowe windy. Odnowiona klatka schodowa.
Do mieszkania przynalezy piwnica (ok 3-4m2).
Dobry punkt komunikacyjny. Swobodny dostep do środków komunikacji miejskiej (10 linii autobusowych dziennych oraz 3 linie nocne) oraz szlaków komunikacyjnych. W bezpośrednim sąsiedztwie dobrze rozwinięta infrastruktura usługowo – handlowa. W pobliżu szkoła, przedszkole i plac zabaw dla dzieci.
Dla zdecydowanych klientów właściciele przewidzieli możliwość negocjacji ceny.
Zapraszam do obejrzenia mieszkania. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Stegny

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa