Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka na sprzedaż w miejscowości Łąck o powierzchni 10100.00m2

DziaLka na sprzedaz Lack SzczodrowDo sprzedania lub wynajęcia teren inwestycyjny położony w Gostynińsko – Włocławskim Parku Krajobrazowym nad Jeziorem Górskim we wsi Grabina koło Płocka. Działka, malowniczo położona 200m od jeziora, graniczy z największą plażą w okolicy, która jest tradycyjnym miejscem wypoczynku mieszkańców Płocka i okolic. Dogodny dojazd do centrum miasta zapewniają dwa mosty. Odległość od miasta gwarantuje ciszę i spokój, ale dojazd do miasta nie stanowi kłopotu.
Istnieje możliwość budowy bazy hotelowej, restauracji lub zaplecza rekreacyjnego. Sąsiedztwo licznych ośrodków wypoczynkowych i domków letniskowych daje gwarancje stałego dopływu klientów.
Na terenie posiadłości znajdują się murowane budynki:

1. Sklep o klimatyzowanej powierzchni handlowej 70m z magazynem, szatnią i pokojem socjalnym. Budynek dwu-kondygnacyjny, możliwość zaadaptowania wysokiego poddasza na pokoje. Warunki zabudowy i rozbudowy obiektu. Możliwa działalność całoroczna.

2. Bar samoobsługowy: dwa pomieszczenia, podpiwniczony (idealny magazyn na piwo – zawsze chłodne!!!) Klienci korzystają ze stolików na zadaszonej werandzie lub na zadrzewionym, trawiastym terenie. Działalność sezonowa (możliwość podpisania korzystnej umowy z browarem).

3. Budynek gospodarczy zaadaptowany na mieszkalny: mały pokój oraz duży pokój z aneksem kuchennym połączone wspólną łazienką. Do niewielkiego wykończenia.

4. Toaleta: dwie kabiny dla klientów + umywalka. Przystosowane do zainstalowania dużego pisuaru. Jedna kabina dla personelu oraz prysznic.

Sklep i bar jest czynny w sezonie od maja do września, wyposażony w urządzenia chłodnicze, lady , regały oraz gabloty.

Pozwolenie na rozbudowę budynków o 250m2 i jedną kondygnację do góry. /MAZOWIECKIE/płocki/Łąck/Łąck

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa