Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka do nabycia w miejscowości Wiązowna o powierzchni 1650.00m2

DziaLka na sprzedaz Wiazowna SwierznaDoskonała na inwestycje kapitału.
Pięknie usytuowana, działka budowlana,o wymiarach 50×32 m w kompleksie wydzielonych działek pod zabudowę jednorodzinną (ok. 30 kilometrów od centrum Warszawy).,położona ok 800 m od przystanku centralnego komunikacji miejskiej.(linia 720)na działce jest przyłącze elektryczne(3 fazy). Jest również pozwolenie prawomocne na budowę domu jednorodzinnego.

Miejscowość Glinianka (kiedyś posiadająca prawa miejskie) położona jest nad rzeką Świder (od działki do rzeki ok. 600 m) co nadaje temu miejscu wręcz letniskowy charakter. Do miejscowości dojeżdżają autobusy miejskie z Warszawy(trzy linie),prywatne linie busowe,oraz autobusy PKS.
W samej Gliniance znajduje się pięknie odnowiona szkoła podstawowa z halą sportową i nowym boiskiem (500 m), poczta i apteka (700 m), ośrodek zdrowia (800 m) oraz nowe, wybudowane trzy lata temu, gimnazjum (900 m). Urokowi tej miejscowości na pewno dodaje piękny, drewniany, zabytkowy kościół (500 m), jak i osób pragnących ciszy i spokoju, którzy nie muszą rezygnować z podstawowej miejskiej infrastruktury.! /MAZOWIECKIE/otwocki/Wiązowna/Glinianka

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa