Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka do nabycia w miejscowości Lesznowola o powierzchni 1023.00m2

DziaLka na sprzedaz Lesznowola ZarzyskoNa granicy miejscowości Nowa Wola i Nowa Iwiczna koło Piaseczna. Kolejką 12 minut do centrum Mokotowa, 25 minut do Śródmieścia. Przystanek kolejki znajduje się 700 metrów od działki.

6 km do lasu Kabackiego i Parku Chojnowskiego. Komfortowy wyjazd na południe Polski. Kilometr od działki stanie zaprojektowany wjazd na trasę Puławska Bis wiodącą na lotnisko.

W okolicy szkoły podstawowe i przedszkola, lokalne delikatesy, apteki, basen, centrum fitness i SPA, korty tenisowe, prywatna przychodnia dla dzieci i dorosłych, centra Auchan i Fashion House.

Działka w drugim rzędzie zabudowań projektowana cicha zamknięta uliczka.

Zgodnie z Planem Zagospodarowania Przestrzennego jest to teren zabudowy jednorodzinnej z dużym udziałem zieleni (powierzchnia biologicznie czynna 75%).

Dojazd: główna droga asfaltowa, do działki ok. 150 m wytyczona droga nieutwardzona (częściowo gminna w przyszłości planowane utwardzenie, częściowo prywatna w której jest współwłasność).

Wszystkie media w głównej ulicy. Podpisane umowy na podłączenie gazu i elektryczności do granicy działki (cesja umów na kupującego).

KUP TĘ DZIAŁKĘ Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ PIĘKNEJ WILLI!

Oferujemy wyżej opisaną działkę w opcji z prawomocnym pozwoleniem na budowę pięknego domu projekt Willa Na Borowej, 206 m kw. Oferta obejmuje kompletną dokumentację projektową, badanie geologiczne terenu oraz cesję pozwolenia na budowę (pozwolenie ważne do listopada 2013 r.).

OD RAZU MOŻESZ ZACZYNAĆ BUDOWĘ.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa