Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom pod wynajem w miejscowości Kraków o powierzchni 600.00m2

Dom na wynajem Krakow Gruszeczka

Zapraszamy do prezentacji luksusowej nieruchomości do wynajęcia, położonej w Przegorzałach na zboczach Jurajskiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość zwana villą  "Pod Nietoperzem" ma powierzchnię 600m2 i usytuowana jest na 20-arowej działce z przepięknie zaprojektowanym ogrodem.

Wejście do domu prowadzi przez otoczone murem podwórko, wyłożone kostką granitową, z fontanną oraz krzewami i kwiatami.

Na parterze znajduje się wiatrołap z szafami garderobianymi, przestronny hall ze schodami prowadzącymi na piętro, gościnna sypialnia z małą kuchnią oraz łazienką, dodatkowo piwniczka na wino, garaż na 2 samochody oraz piwnica.

Na I piętrze mamy salon z widokowym wykuszem i kominkiem, bibliotekę z wyjściem na balkon, jadalnię, przestronną kuchnię o pow. 45m2, obok mniejszą kuchnię ze spiżarką z wyjściem na taras i ogród różany oraz oranżerię z wyjściem na główny taras ogrodowy.

Poziom II piętra to otwarty pokój telewizyjny, cztery sypialnie z łazienkami oraz pralnia.

Nieruchomość została zaprojektowana i urządzona przy użyciu materiałów, sprzętów i mebli najwyższej klasy: łazienki z marmuru Carrara oraz naturalnego wapiennego kamienia, stolarka drzwiowa i okienna drewniana z żaluzjowymi okiennicami, wapienne schody zewnętrzne, tarasy z piaskowca i kostki granitowej, donice z ziołami, oleandrą i lawendą, etc.

Dom jest niesamowicie słoneczny, jasny i przestronny, każdy element wyposażenie starannie przemyślany, a okolica malownicza – widok na Tatry oraz Wisłę.

W sąsiedztwie znajduje się Pałac Szyszko Bohusza, Klasztor O.O. Kamedułów na Bielanach, tereny spacerowe Lasku Wolskiego i zbocza Kopca Kościuszki. Szybkie połączenie z centrum Krakowa (4 km od Rynku Głównego ), z lotniskiem w Balicach oraz z autostradą Kraków – Katowice.

Cena najmu – 5 000 EURO.

 

Więcej informacji pod numerem – 883 990 992.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie: www.nieruchomoscisplendor.com

 

 

 

 

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa