Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 281.40m2

Dom na sprzedaz Warszawa Trzmielow-szlachetnością zastosowanych do budowy a także wykończenia domu materiałów z kamienia a także drewna. Osobna, widna kuchnia,łazienka z toaletą, pomieszczenie gospodarcze a także okazały garaż. Cena nieruchomości ustalona na podstawie opinii rzeczoznawcy (dane transakcyjne 2011r ) na poziomie znacząco poniżej aktualnych kosztów zakupu gruntu w tej lokalizacji wraz z odtworzeniem istniejącego domu i ogrodu. Nieruchomość leżąca jest w warszawie na „zielonej ” białołęce w jej najładniejszej części. Zabudowa wyłącznie jednorodzinna. Wydajne stałe łącze internetowe tp 20 mb/s, tv-sat. Nieruchomość wyróżnia się:
-kompozycją,ukształtowaniem a także wielkością ogrodu z dojrzałym zadrzewieniem,bogatą roślinnością a także oryginalnym ogrodzeniem. Podłoga z najlepszego gresu włoskiego,klimatyzacja,otwarty, spory kominek. W szczycie)do komunikacji miejskiej 400m (autobusy) centra handlowo -rozrywkowe w odległości 6 km. Miłe sąsiedztwo w tym znane z mediów postacie. W odległości 500m szkoła a także przedszkole prywatne. Na piętrze dodatkowo obszerna łazienka jak i osobna pralnia. Obszerna ,zadaszona wiata na samochody a także drewno. ____________________________________________________

detale:
przestrzeń wokół domu wypełnia estetyczny ogród z dojrzałą roślinnością tworzącą nastrojowy klimat a całość zamyka oryginalne ogrodzenie wykonane z piaskowca a także drewna. Wygodne bez zbędnych schodków tarasy,podjazdy oraz ścieżki wykładane są dolomitem. Parter domu stanowi- obszerny,otwarty salon o pod bokiem stumetrowej powierzchni a także wysokości trzech metrów. Garaż na jeden pokaźny samochód jak i zaplecze gospodarcze z wewnętrznym wejściem do domu. Wokół bardzo dobre warunki do uprawiania sportów oraz rekreacji trasy rowerowe,piesze,boisko sportowe,kajaki,opcja wędkowania czy grzybobrania. Nad piętrem strych – szansa wykorzystania dodatkowej powierzchni. Do centrum warszawy 16 km ( dojazd autem 15 minut poza szczytem 35 min. Ażurowe schody granitowe podwieszone do sześciometrowej wysokości wykusza ściany z ręcznie obrabianego piaskowca prowadzą na piętro na którym umiejscowione są 4 pokoje w tym bardzo okazała pod ręką czterdziestometrowa klimatyzowana sypialnia z oryginalną wanną,garderobą jak i balkonem z którego roztacza się panorama na okolicę – las a także nowe domy jednorodzinne. Powierzchnia użytkowa domu 231m2. (pomieszczenia na piętrze posiadają skosy także powierzchnia podłogi jest większa niż podana w specyfikacji domu. Jeśli szukasz ładnego,przestronnego a także nowoczesnego domu z dużym,zadbanym ogrodem ta oferta jest dla ciebie. W oddali panorama lasu, hasające zające a czasami sarny. ) na podłogach pokoi panele w łazience terakota. 6 km dalej zalew zegrzyński z całą gamą rozrywek. Okna a także witryny z drzewa mahoniowego. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego nie przewiduje żadnych uciążliwych dla otoczenia projektów. Działka stanowi najwyższą cześć okolicznego terenu a także nigdy nie była objęta strefą zalewową. W odległości 1 km szkoła publiczna (podstawowa +gimnazjum),sklepy,apteka,lekarz,pizzeria. Zapraszamy do oglądania osoby dla których nie obojętne są podkreślone walory. Na dachu najwyższej klasy dachówka francuska hugenot. Media: prąd, woda -miejskie, oczyszczalnia przydomowa, studnia głębinowa (40m) do podlewania ogrodu ,ogrzewanie – własny piec olejowy z zasobnikiem a także termostatami ,kaloryfery panelowe. -niezwykle przestronnym wnętrzem ze zminimalizowaną przestrzenią komunikacyjną kosztem maksymalnie dużej powierzchni mieszkalnej w tym dominującym a także świetnie doświetlonym salonem o imponującej kubataurze. Wykończenie tynkiem mineralnym jak i drewnem.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa