Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 237.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowNowoczesny, wygodny i funkcjonalny dom z poddaszem położony w cieszącej się wysokim prestiżem zacisznej części Anina przy ulicy V Poprzecznej. Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy i położony jest na ok. 750 metrowej działce.

Na parterze domu znajduje się piękny salon (z kominkiem) łączący się z jadalnią i kuchnią. Na tym poziomie znajduje się również gabinet i pomieszczenie wc. Z salonu mamy wygodne wyjście wprost na drewniany, ogrodowy taras.

Poddasze składa się dużej sypialni o łącznej powierzchni 47 m2 (mierzonej po podłodze), mniejszej sypialni o powierzchni prawie 18 m2, garderoby i salonu kąpielowego. Na tej kondygnacji możemy korzystać z dwóch balkonów.

Piwnica składa się z dużego pomieszczenia (ok. 30 m2) wyposażonego w instalacje kominkową. Może być wykorzystywane jak sala multimedialna lub pomieszczenie fitness. Na tym poziomie znajduje się również dodatkowy pokój biurowy, pomieszczenie pralni oraz pomieszczenie instalacji technicznych.

Dom jest ogrzewany przy pomocy instalacji gazowej lub systemu ogrzewania kominkowego. Posiada własne ujęcie wody. Na terenie posesji znajduje się konstrukcja pawilonu biurowo-magazynowego która w prosty sposób może być zaadaptowana na garaż.
Zapraszam do oglądania. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wawer/Anin

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa