Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zakupu w miejscowości Warszawa o powierzchni 280.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowNieruchomość połozona na Starym Mokotowie z prawomocną decyzją o pozwoleniu na budowę!

POTENCJAŁ
Działka nadaje się zarówno na cele biurowe jak i rezydencjonalne. Wg informacji w gminie oraz analizie zagospodarowania sąsiednich działek nie powinno być problemów ze zmianą przeznaczenia pomiędzy celami mieszkalnymi i biurowymi. Lokalizacja doskonale nadaje się na reprezentacyjne biuro firmy / zarządu, wolnostojącą rezydencję lub bliźniak czy apartamentowiec, na który jest aktualnie pozwolenie na budowę.

STAN ISTNIEJĄCY
Na działce obecnie znajduje się niewielki dom wolnostojący przez ostatnie lata wynajmowany na biuro Ambasady. POsiada on powierzchnię użytkową 165 m2 plus piwnice 120m2.

POŁOŻENIE
Działka zlokalizowana jest przy ul. Krasickiego, jednej z najpiękniejszych ulic Starego Mokotowa. Stary Mokotów z uwagi na zachowaną w dużym stopniu architekturę przedwojenną oraz charakter zabudowy willowy w sasiedztwie centrum Warszawy jest uwazany za jedną z najbardziej pożądanych i ekskluzywnych dzielnic stolicy.
W ulicy Krasickiego znajduje się linia autobusowa. W odległości ok. 300 m od działki znajduje się stacja metra Wierzbno przy Al. Niepodległości oraz linie autobusowe.
Działka graniczy od południa z boiskiem, od wschodu z 3-kondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym z lat 30-tych XX w., od strony zachodniej z ul. Krasickiego, od strony północnej z 4-kondygancyjnym współczesnym budynkiem biurowym o architekturze historyzującej oraz z budynkiem jednorodzinnym 2-kondygnacyjnym z lat 30 XX w.

POZWOLENIE NA BUDOWĘ
Sprzedający posiada ostateczną i prawomocną decyzję o pozwoleniu na budowę na realizację na działce budynku mieszkalnego wielorodzinnego o podwyższonym standardzie. Istniejąca na nieruchomości zabudowa jest objęta ostateczną i prawomocną decyzją o pozwoleniu na rozbiórkę. Stan zaawansowania prac projektowych we wszystkich branżach pozwala na niezwłoczne rozpoczęcie realizacji planowanej inwestycji zaraz po wyłonieniu wykonawcy obiektu.
Budynek zaprojektowany posiada następujące parametry: 800PUM podzielone na 7 lokali na trzech kondygnacjach plus 14 miejsc parkingowych w garażu podziemnym.

UWAGA: Jako zdjęcia do oferty zamieszczono wizualizacje budynku, którego dotyczy pozwolenie na budowę. Dla uniknięcia nieporozumień cena 6,5 mln zł to cena za stan istniejący. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Mokotów/Górny Mokotów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa