Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do sprzedania w miejscowości Warszawa o powierzchni 285.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowDo sprzedaży połowa bliźniaka. Osiedle zamknięte, wewnętrzna drogadojazdowa (kostka bauma), budynki wykonane w technologii tradycyjnej, cegła iklinkier, elewacja zewnętrzna, ściany trzywarstwowe, dachówka ceramiczna. Stan developerski (bez podłóg i białegomontażu).

Dom z trzywarstwowej cegły i klinkieru. MEDIA Ogrzewanie- gazowe, wodamiejska oligoceńska, kanalizacja szambo w niedługim czasie kanalizacja, Wosiedlu kostka Bauma. GARAŻ- 34 m na 2 samochody. DACH- dwuspadowy kryty dachówką ceramiczną.
INSTALACJEW BUDYNKU- prąd, telefon, Internet, ochrona, odkurzacz centralny, ogrzewaniepodłogowe. Dom projektowany na indywidualne zamówienie.

Powierzchnia domu -285m, powierzchniadziałki 965m.

Budynek mieszkalny bliźniaczy, zaprojektowany jako budynek wolnostojący,niepodpiwniczony, dwukondygnacyjny (parter+ poddasze użytkowe) .Na parterze zaprojektowano wiatrołap (10m), hall główny(8,8m), pokój dzienny(30m),jadalnię(10m), kuchnię (9.5m), gabinet (14m). łazienkę (6.5m), kotłownię zpralnią (10.5m),garaż (31,2m) oraz schody prowadzące na poddasze użytkowe, na poddaszu dwa pokoje(44m i 34m) z własnymi łazienkami (8m i6m) i garderobami (11m i 6m) oraz trzy pokoje(11.2m, 12m, 12.3m) zwc(3,2m) i łazienką(9,5m) dostępną z korytarza(14,5m). W budynku znajduje się strych do którego prowadzą schody rozkładane znajdujące się w korytarzu na poddaszu.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa