Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do nabycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 400.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowPrzedmiotem sprzedaży jest wyjątkowa nieruchomość położna na Starym Wilanowie zaledwie 15 min od Pałacu Wilanowskiego w sąsiedztwie szkoły amerykańskiej wielu ambasad oraz mieszkających cudzoziemców.

Dom wolnostojący wybudowany na wzniesieniu na przepięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 755 m2. Na uwagę zasługuje różnorodna roślinność w ogrodzie, piękny 20 letni starodrzew, system automatycznego zraszania trawy oraz oświetlenia.

W 2007 roku nieruchomość przeszła generalny remont, dzięki któremu na dzień dzisiejszy jest on w idealnym stanie. Całość powierzchni użytkowej domu to około 400 m2, o rewelacyjnym układzie, rozkładzie poszczególnych pomieszczeń dbając o komfort mieszkającej rodziny. W skład powierzchni użytkowej wchodzą:
parter: salon o powierzchni 40 m2 z wyjściem na taras i tym samym do ogrodu, 25 metrowa jadalnia połączona z w pełni umeblowaną i wyposażoną kuchnią, dwie sypialnie po 18 m2 połączone z wspólną łazienką w glazurze i terakocie z wanną. Na parterze znajduje się także drugi piękny taras, hol oraz osobne wc. Na podłodze w całym domu położone zostały parkiety, które są w bardzo dobrym stanie. Na piętro pierwsze prowadzą drewniane schody gdzie znajdują się: 4 sypialnie, salon z wyjściem na duży balkon oraz łazienka.
Na poziomie rewelacyjnie doświetlonego światłem dziennym przyziemia ( – 1 ) znajdują się:
3 pokoje w tym jeden będący idealnym miejscem na cele sportowe czy zabaw dla dzieci, nowa sauna, pomieszczenia gospodarcze, oraz kotłownia.

Warto także wspomnieć o solidnym wykonaniu domu oraz zastosowaniu bardzo dużej ilości okien, dbając o doświetlenie światłem dziennym niemalże każdego z pomieszczeń.
Na terenie posesji znajdują się 2 garaże z automatyczną bramą wjazdową, dodatkowo istnieje możliwość parkowania 3 dodatkowych aut na podjazdach garażowych oraz 3 extra przed posesją.

Serdecznie zapraszam do dokonania wizji lokalnej. /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Wilanów

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa