Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do nabycia w miejscowości Warszawa o powierzchni 138.00m2

Dom na sprzedaz Warszawa TrzmielowKameralne, zadbane osiedle połączone z niską, ekskuzywną zabudową wielorodzinną. Przestrzennie, jeden z najlepszych projektów architektonicznych ostatniej dekady. Elementy architektury ogrodowej, stylowe oswietlenie, całodobowa ochrona.Segment środkowy wybudowany w 2001 r. o pow. cał. 138,25 m, użyt.120m, piętrowy. Na parterze otwarta przestrzeń, kuchnia z oknem, salon z wyjściem ma ogródek, mała łazienka, holl i wiatrołap. Na piętrze trzy sypialnie, duża łazienka, garderoba.
Dom wykończony w wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów / ewentualne odświeżenie/. Właściciele zostawiają wszystkie meble, w tym pełną zabudowę kuchni, łazienek. Przemyślana aranżacja, dbałość o szczegóły, kolorystyka wnętrz tworzą ciepły, rodzinny klimat. Mały ogródek, z nasadzeniami, daje możliwość całodziennej zabawy dzieciom, wypoczynku rodzicom, stanowi zielone przedłużenie salonu.
Nowy piec na ogrzewanie gazowe, dom tani w eksploatacji, parkowanie na podjeździe. Wolny w 3 m-ce po sprzedaży.Blisko szkoły, przedszkola, pełna infrastruktura Tarchomina.W ciągu 1 roku znakomite połączenie z metrem Młociny, szybki tramwaj.
DOBRA OFERTA!!! ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!!!.

Statystyki ogłoszenia 53/766 (odsłony ogłoszenia / /MAZOWIECKIE/warszawski/Warszawa/Białołęka/Winnica

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa