Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do nabycia w miejscowości Łomianki (gw) o powierzchni 392.20m2

Dom na sprzedaz Lomianki_(gw) GrabikNa sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący, o powierzchi całkowitej 392 m2, wybudowany w technologii tradycyjnej, całkowicie podpiwniczony, z poddaszem użytkowym oraz garażem jednostanowiskowym wkomponowanym w bryłę budynku.

Dziekanów Leśny, dzięki swojemu położeniu w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego oraz w starorzeczu Wisły, odznacza się niespotykanymi walorami przyrodniczymi, turystycznymi i rekreacyjnymi. Wschodnia strona gminy Łomianki posiada unikatowy krajobraz, na który składa się szereg jeziorek połączonych naturalnym ciekiem wodnym, biegnącym wśród pól, łąk i lokalnych zadrzewień. Dziekanów Leśny to także teren bardzo atrakcyjny pod względem turystyki pieszej i rowerowej. Stąd rozpoczynają się szlaki turystyczne, m.in. główny szlak puszczański. Dogodny dojazd do Warszawy jest możliwy samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej, do placu Wilsona.

Obecnie dom jest 2-lokalowy z osobnymi wejściami prowadzącymi z głównego hallu, co daje możliwość zamieszkania z rodzicami czy dziećmi przy jednoczesnej możliwości prowadzenia osobnych gospodarstw domowych.

Zadbana, gustownie zagospodarowana działka przed domem, z dwoma podjazdami, altaną, dorosłymi drzewami (np. 2 jabłonki, czereśnia, orzech, drzewa iglaste itp.) i oczkiem wodnym, pozwala właścicielom odpocząć w ciszy i spokoju.

W budynku zastosowano materiały wykończeniowe dobrej jakości. Podłogi i posadzki wykończone terakotą, w niektórych pokojach deski sosnowe. Schody z lewej strony głównego wejścia prowadzą do pierwszego mieszkania. Poprzez przytulny hall na półpiętrze dostajemy się do salonu, urządzonego w pięknym tradycyjnym stylu. Oryginalne belki na suficie i elegancki kominek dodają atmosfery dostojności i przepychu. Na pierwszym piętrze znajduje się sypialnia z osobną przestronną garderobą, kuchnia, łazienka i dodatkowy pokój, który może służyć jako gabinet, sypialnia dla dziecka lub pokój gościnny. Schodami dostajemy się do kolejnego pokoju lub sypialni, gdzie również znajduje się wejście na poddasze, które może w każdej chwili zostać zaadoptowane na dodatkowe pomieszczenie (np. pokój rodzinny, home theater itp.).

Drugie mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni i toalety. Istnieje możliwość połączenia dwóch lokali w jedno gospodarstwo domowe dla dużej rodziny.

W bliskim sąsiedztwie domu znajdują się: szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole, szpital dziecięcy, kościół, sklepy, komunikacja miejska (bezpośredni dojazd do stacji metra), Jezioro Dziekanowski (łódki, kajaki).
Pobliskie Łomianki oferują bogatą infrastrukturę, na którą składają się: szkoła podstawowa, nowoczesny kompleks szkół z gimnazjum, liceum, basenem, siłownią, kortami tenisowymi i szeregiem zajęć sportowych (taniec, szermierka, aerobic, itd.), markety, przedszkola, stadniny koni (z możliwością nauki jazdy konnej) i dwie przychodnie lekarskie.

Powierzchnia zabudowy: 142,40 m2.
Powierzchnia użytkowa: 206,80 m2.
Powierzchnia całkowita: 392,20 m2.
Powierzchnia gospodarcza: 98,80 m2.

Uwaga: dom nie jest położony na terenach zalewowych, nie grozi mu powódź.

Zapraszam do oglądania! SERDECZNIE POLECAM! /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Łomianki/Dziekanów Leśny

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa