Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Obiekt do zbycia w miejscowości Halinów o powierzchni 5390.00m2

Obiekt na sprzedaz Halinow SwierczynkiNa sprzedaż kompleks przemysłowy składający się z hali wystawienniczo-magazynowej i osobnego budynku z 6 lokalami mieszkalnymi. Obiekt zlokalizowany jest w miejscowości Nowy Konik, położonej w województwie mazowieckim, w powiecie mińskim, w gminie Halinów, ok. 10 km na wschód od Warszawy bezpośrednio przy drodze krajowej nr 2 (E30) łączącej granice niemiecką i białoruską. Planowany węzeł łączący Południową Obwodnicę Warszawy (Konotopa – Konik Nowy) z autostradą A2 (Konik Nowy – Kukuryki).

Hala dwukondygnacyjna, parter 3 m wysokości, piętro od 3,5 do 5 m. Częśc magazynowa o powierzchni 792,6 m2 o wysokości do 7,5 m. Obiekt składa się z części handlowej, węzłów biurowo-socjalnych oraz części magazynowej. Możliwość prowadzenia dwóch niezależnych działalności w skrzydle południowym i północnym.

Konstrukcja hali stalowa jednonawowa o rozpiętości 18 m, wysokość w kalenicy 8,2 m. Ściany zewnętrzne murowane z gazobetonu o grubości 43 cm. W całości przyziemia wylane jest podłoże dylatowane w polach 6 x 6 m. Doświetlenie pomieszczeń światłem dziennym. Budynek wyposażony jest w instalacje: elektryczną, odgromową, CO, wodno-kanalizacyjną, wentylację grawitacyjną, wodociągową przeciwpożarową. Dwa piece firmy Buderus. W hali magazynowej instalacja nawiewno-wywiewna. Obszerny plac manewrowy, dwie duże bramy wjazdowe, teren ogrodzony. Możliwość rozbudowy.

Budynek z 6 lokalami dwupokojowymi mieszkalnymi, każdy o powierzchni 100 m2, wykończonymi, gotowymi do zamieszkania. Jedno mieszkanie powiększone o dodatkowe pomieszczenie biurowe.

UWAGA: Wszystkie regały o łącznej długości 4 km w cenie.

Niepowtarzalna oferta, brak podobnych nieruchomości w tym rejonie.

Zapraszam. /MAZOWIECKIE/miński/Halinów/Nowy Konik

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa