Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 311.20m2

Mieszkanie na sprzedaz Konstancin-Jeziorna W skład systemu wchodzi system sygnalizacji alarmowej włamania oraz napadu (sswin), system telewizyjnej opserwacji (cctv) terenu zewnętrznego oraz garaży, video domofony, kontrole dostępu a także inteligente moduły sterowania umożliwiające m. Piaseczyński/konstancin-jeziorna/konstancin-jeziorna/chylice. Przy czym w miesiącach wakacyjnych tzn. Apartamenty są przygotowane do sprzedaży w stanie developerski – do wykończenia, przy czym każdy z nich na tym etapie wykończenia wyposażony jest w instalacje telewizyjne nowej generacji, telefoniczną, kominkową a także klimatyzacji. Budynki wkomponowane w krajobraz konstancina nawiązujące swoim stylem architektonicznym do willowej zabudowy z przełomu xix oraz xx wieku, połączone z atrakcyjnie zagospodarowanym (iluminowana fontanna ogrodowa) oraz ogrodzonym otoczeniem, z całodobową ochroną oraz monitoringiem, kamerami zewnętrznymi, video domofonami a także czujnikami ruchu,
apartamenty o metrażu 300m2 umiejscowione są na dwóch kondygnacjach po 150m2 na każdej , przy czym każdy moduł zawiera niezwiązane odrębne wejście z obszernego holu od windy. 00 otwarte jest biuro sprzedaży w apartamencie pokazowym na terenie inwestycji przy ul. Dodatkowym atutem apartamentu jest system bms dający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa komfortu oraz wygody w zakresie inteligentnego domu. Długiej, w kompleksie „apartamentów dworska 13”, w którym znajdują się 3 budynki po 4 apartamenty w każdym, od 150 do 300m2 gwarantujące kameralność oraz zachowanie prywatności ich mieszkańców. Dodatkowo na terenie kompleksu ulokowany 16 miejsc parkingowych dla gości. Udogodnieniem dla mieszkańców apartamentów jest sms-owa komunikacja z mieszkańcami informująca o wszelkich zdarzeniach związanych z apartamentem w czasie ich nieobecności np. Apartament w budynku hortensja umieszczony w konstancinie u zbiegu ul. Wszystkie wymienione atrybuty pozwalają powiedzieć, że zakup apartamentu to więcej niż zakup domu!
jednocześnie informujęmu, że w każdą sobotę w godz. Lipiec-sierpień uprzejmie prosimy o uzgodnienie terminu wizyty z operatorem sprzedaży. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją. Otwartych oknach lub powrocie dzieci do domu. Inwestor przeiwduje szansa połączenia ich w pionie schodami na życzenie klienta. Inwestor przewiduje opcja wykończenia w dwóch standardach wykończenia standard a także prestige (przykładowy standard wykończenia za nałączonych do oferty zdjęciach). Do apartamentu przypisane są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, połączone z apartamentem windą.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa