Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia trzy pokojowe w miejscowości Lesznowola o powierzchni 60.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Lesznowola ZarzyskoFunkcjonalne, słoneczne i przestronne mieszkanie na poddaszu bez żadnych uciążliwych skosów. Powierzchnia podłogi to około 74m2. Trzy pokoje. Duży pokój z balkonem na zachód połączony z kuchnią oraz dwa mniejsze pokoje (ok. 11 oraz 10m2). 1 łazienka (4,5m2) oraz garderoba. W najwyższym miejscu mieszkanie ma około 4,5m. Nad częścią przedpokoju wykonano mini-antresolę, gdzie są m.in. półki z książkami. Wbudowana szafa Stanley. Nad całą łazienką jest duży schowek.

W dużym pokoju i w jednym z mniejszych normalne okna w ścianie. W dużym pokoju drzwi balkonowe i dodatkowo 3 okna połaciowe. W sypialce okno połaciowe. Meble w kuchni wykonane ok. roku temu na wymiar. Łazienka oraz kuchnia z terakotą i glazurą hiszpańską. W pokojach panele dobrej jakości. W całym mieszkaniu wykonano gładzie gipsowe. Duży pokój z kuchnią oraz przedpokój malowane w ub.roku, pozostałe pomieszczenia wymagają odświeżenia. W mieszkaniu zostają meble kuchenne, łazienkowe oraz w dużym pokoju (BoConcept i Ikea).

Mieszkanie z oknami na wschód i zachód. od strony wejścia niewielki ogródek (piaskownica, trawnik oraz krzewy, modrzewie). Na całej klatce tylko 3 mieszkania, tj. na każdym poziomie tylko jedno.

Bardzo blisko mieszkania sklepy, szkoła, przedszkola, boisko, korty. Do ul.Puławskiej ok. 1km, do kolejki ok. 700m.

Do mieszkania przysługuje jedno, oznaczone miejsce parkingowe, na które jest odrębny akt własności.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa