Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do zbycia nowe budownictwo w miejscowości Zakopane o powierzchni 75.13m2

Mieszkanie na sprzedaz Zakopane LuboradowPolecamy apartamenty w obiekcie pensjonatowo – apartamentowym zlokalizowanym w atrakcyjnym rejonie Kościeliska. Budynek , w stylu witkowiczowskim , został zaprojektowany przez architektów zakopiańskich , którzy stylem oraz pięknem przywołali okres Młodej Polski , natomiast luksusem i funkcjonalnością zadowolić ma najbardziej wymagającego użytkownika. Z okien od strony północnej rozciąga się bezpośredni widok na Gubałówkę , natomiast od południa przepiękną panoramę Tatr z Giewontem. Znawcy i koneserzy zgodnie oceniają obiekt – biorąc pod uwagę standard wykonania , walory krajobrazowe – jako jeden z dwóch najpiękniejszych na terenie Zakopanego i okolic.

Dom wykonany został technologią tradycyjną , z elewacją kamienno – drewnianą , obszernymi przeszkleniami i dachem krytym gontem. Stylowe wejście i korytarze mają za zadanie oddać atmosferę czasów Witkiewicza , Tetmajera i Kasprowicza. Z myślą o zapewnieniu właścicielom maksimum należytego komfortu , budynek wyposażony został w kameralne Wellnes SPA z saunami , wanną z hydromasażem oraz regionalną salę kominkową z kącikiem dziecięcym.
Poszczególne apartamenty oddawane będą w stanie deweloperskim , z możliwością wykończenia wg. życzeń lub projektu autorskiego „Kasztel” w wersji ” pod klucz”.
Części wspólne tj. zagospodarowanie terenu /zieleń , oświetlenie/, ogrodzenie , parking , klatki schodowe , korytarze , narciarnia , strefa Wellness wykończone przez inwestora.

WARUNKI ZAKUPU:
– 30 % opłata rezerwacyjna w formie aktu notarialnego, pozostała kwota w dniu oddania do użytkowania aktem notarialnym nie póżniej niż 1.06.2010 r.

KONTAKT : 510 131 177. APARTAMENT nr 1 – usytuowany w przyziemiu. Przynależy działka – ogródek o pow. 1,63 ara.
Na tym poziomie znajdują się również :
– APARTAMENT nr 2 – o powierzchni 88,25 m2 , cena brutto 794250 zł , przynależna działka – ogródek o pow. 3,4 ara,
– APARTAMENT nr 3 – o powierzchni 63,09 m2 , cena brutto 567810 zł , przynależna działka – ogródek o pow. 1,83 ara.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa