Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania trzy pokojowe kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 110.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Gruszeczka

SUPERKOMFORTOWE MIESZKANIE W POBLIŻU RYNKU GŁÓWNEGO W KRAKOWIE!

Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, odległość zarówno do Rynku Głównego jak i na Kazimierz wynosi zaledwie 5 minut pieszo. W pobliżu większość wyższych uczelni Uniwersytet Jagielloński, Ekonomiczny i Rolniczy, AGH. Doskonałe połączenie komunikacją publiczną z każdą dzielnicą Krakowa.

Mieszkanie dostępne od zaraz!


Obszerne mieszkanie na II piętrze w niewielkiej kamienicy 800 metrów od Kościoła Mariackiego.

Ścisłe Centrum miasta. Pokoje są niezależne i duże. Na podłogach są parkiety. Łazienka i oddzielne WC po remoncie, wykończone w przyzwoitym standardzie. Mieszkanie ma dwustronny rozkład. Widok z okien  dwóch pokoi jest na cichutką i jednokierunkową na tym odcinku ulicę Zyblikiewicza.  Z kuchni wyjście na balkon, z którego widok jest na obszerny ogród. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Wysokie pokoje aż proszą o zamontowanie antresoli, a piękne piece kaflowe o zamianę na funkcjonalny kominek.

W mieszkaniu ogrzewanie elektryczne (wkłady w piecach). Nie ma gazu w samym mieszkaniu, ale jest w kamienicy.

Kamienica w całości pusta. Mieszkanie wydzielone hipotecznie. Do mieszkania przynależą udziały  w kamienicy, w tym do strychu. Strych duży w całości przeznaczony do adaptacji. Jest WZ na zagospodarowanie strychu.


Szczegóły oferty: Dariusz Sadurski 608-590-590

Kontakt tylko z Dariuszem Sadurskim 0608-590-590.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa