Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do sprzedania pięcio pokojowe w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 145.10m2

Mieszkanie na sprzedaz Konstancin-Jeziorna Przy czym w miesiącach wakacyjnych tzn. 00 otwarte jest biuro sprzedaży w apartamencie pokazowym na terenie inwestycji przy ul. Dodatkowym atutem apartamentu jest system bms dający mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa komfortu oraz wygody w zakresie inteligentnego domu. Piaseczyński/konstancin-jeziorna/konstancin-jeziorna/chylice. Sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją. Inwestor przeiwduje szansa połączenia ich w pionie schodami na życzenie klienta. Inwestor przewiduje opcja wykończenia w dwóch standardach wykończenia standard oraz prestige (przykładowy standard wykończenia za nałączonych do oferty zdjęciach). Wszystkie wymienione atrybuty pozwalają powiedzieć, że zakup apartamentu to więcej niż zakup domu!
jednocześnie informujęmu, że w każdą sobotę w godz. Do apartamentu przypisane są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, połączone z apartamentem windą. Udogodnieniem dla mieszkańców apartamentów jest sms-owa komunikacja z mieszkańcami informująca o wszelkich zdarzeniach związanych z apartamentem w czasie ich nieobecności np. Długiej, w kompleksie „apartamentów dworska 13”, w którym znajdują się 3 budynki po 4 apartamenty w każdym, od 150 do 300m2 gwarantujące kameralność a także zachowanie prywatności ich mieszkańców. Apartament w budynku jaśmin usytuowany w konstancinie u zbiegu ul. Budynki wkomponowane w krajobraz konstancina nawiązujące swoim stylem architektonicznym do willowej zabudowy z przełomu xix oraz xx wieku, połączone z atrakcyjnie zagospodarowanym (iluminowana fontanna ogrodowa) oraz ogrodzonym otoczeniem, z całodobową ochroną oraz monitoringiem, kamerami zewnętrznymi, video domofonami a także czujnikami ruchu,
apartamenty o metrażu 300m2 umieszczone są na dwóch kondygnacjach po 150m2 na każdej , przy czym każdy moduł posiada niezwiązane odrębne wejście z obszernego holu od windy. Apartamenty są przygotowane do sprzedaży w stanie developerski – do wykończenia, przy czym każdy z nich na tym etapie wykończenia wyposażony jest w instalacje telewizyjne nowej generacji, telefoniczną, kominkową a także klimatyzacji. Otwartych oknach lub powrocie dzieci do domu. Lipiec-sierpień uprzejmie prosimy o uzgodnienie terminu wizyty z operatorem sprzedaży. Dodatkowo na terenie kompleksu umiejscowiony 16 miejsc parkingowych dla gości.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa