Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia trzy pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 61.00m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
Mieszkanie w nowym budownictwie na Maślicach. W pobliżu nowa infrastruktura drogowa – węzeł AOW, przystanek szybkiego tramwaju PLUS. Dodatkowo nowe inwestycje usługowe w pobliżu stadionu, co w przyszłości podniesie prestiż lokalizacji.

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 61mkw (57mkw powierzchni użytkowej). Na pierwszym poziomie przedpokój, salon, kuchnia, garderoba i toaleta. Salon (19,40mkw) połączony jest z kuchnią (5,60mkw). Z salonu dostępny jest balkon z widokiem na zamknięte podwórze. Na drugim poziomie duża łazienka (5,0mkw) oraz dwie niezależne sypialnie, w tym jedna z klimatycznym balkonem. Usytuowanie względem stron świata – kierunek północno-wschodni. Mieszkanie jest dobrze przewietrzane. Okna nowe PCV i w sypialniach połaciowe drewniane. Na podłogach panele i gres.

Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym w cenie 25 000zł. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu – wjazd tylko dla mieszkańców. W okolicy pełne zaplecze usługowe.

Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i nie wymaga nakładów finansowych. Więcej zdjęć nieruchomości znajdą Państw na naszej stronie internetowej www. ateliernieruchomosci. pl

https://www.ateliernieruchomosci.pl

Zapraszam na prezentację! Osoba odpowiedzialna za ofertę: Katarzyna Powązka, kom: 665 553 958

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa