Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do nabycia dwu pokojowe w miejscowości Kraków o powierzchni 49.01m2

Mieszkanie na sprzedaz Krakow Pradnik_BialyMieszkanie bardzo solidne, przestronne, idealne do umeblowania. W mieszkaniu na podłodze wykładzina dywanowa, na ścianach tynk gipsowa. Mieszkanie wybudowane metodą tradycyjną (cegła+żelbet) w roku 1995. Charakterystyka:
– pokój 1 – powierzchnia 20m2, wystawa okien na wschód. Ponadto w wyposażeniu usytuowany muszla a także mała umywalka. – łazienka – powierzchnia 3,5m2, w łazience na ścianach flizy, na podłodze ceramika. Z mieszkania wyjście na bardzo znaczny loża. Mieszkanie wyposażone we wszystkie media ( gaz, woda, kanalizacja, elektryczność, licznik wody ciepłej (2x) a także zimnej (2x), ogrzewanie lokalne z pieca zlokalizowanego na terenie budynku, ciepła woda lokalna, również z pieca zlokalizowanego na terenie budynku. – przedsionek – powierzchnia 5,3m2. Oferuje mieszkanie 2 – pokojowe, przy ulicy solskiego w cenie ofertowej 365000 pln cena podlega negocjacji. Usytuowanie mieszkanie względem stron świata: zachód oraz wschód. Pełna oferta biura na
pośrednik odpowiedzialny za transakcję licencja nr 4774
proximo tylko bezpieczne transakcje
————————————————————————————————- typ budynku: blok. Ponadto w wyposażeniu łazienki znajduje sie wanna, umywalka. Mieszkanie charakteryzuje się bardzo dobrą lokacją pomieszczeń. Czynsz za mieszkanie wynosi 420 pln za dwie osoby zameldowane. W przeciągu 3 lat administrator planuje przepiąć ogrzewanie pod m. Kuchnia wyflizowana, na podłodze wykładzina pcv. – wc – powierzchnia 1,3m2, w łazience na ścianach flizy, na podłodze glazura. Budynek posiada dobrego administratora. Na ścianach klatki schodowej do wys. Do mieszkania przynależy piwnica o pow prawie 8,5m2. Cena do negocjacji!!!
————————————————————————————————-
w sprawie oferty :bogusława stanuch

————————————————————————————————–
zamieszczone na naszych stronach oferty nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. 1 lamperia, na schodach lastryko. Wykończenie ścian: gipsówka gipsowa, na podłodze ceramika. – pokój 2 – powierzchnia 12,1m2, wystawa okien na zachód, okna drewniane. – kuchnia – powierzchnia 7,6m2, wystawa okienna zachód, okna drewniane. Z pomieszczenia idealne wejście do wszystkich pokojów. W przedpokoju niemała zabudowana szafa garderobiana. Klatka schodowa odnowiona w 2005r. W mieszkaniu na podłodze wykładzina pcv, na ścianach gipsówka gipsowa. Mieszkanie składa się z 2 pokoi jasnej kuchni, łazienki, wc, jak i przedpokoju. Mieszkanie własnościowe z zakładana księga wieczystą.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa