Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Mieszkanie do kupienia dwu pokojowe nowe budownictwo w miejscowości Wrocław o powierzchni 54.71m2

Mieszkanie na sprzedaz Wroclaw Kloda
ŚWIETNA CENA!!! 0% PROWIZJI DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO! Bez podatku PCC!

 

Gotowy apartament dwupoziomowy o powierzchni 55m2 w nowej i ekskluzywnej inwestycji na Ołtaszynie, okolice ul. Parafialnej. Nieruchomość położona na II. piętrze w budynku z windą. Pierwszy poziom stanowi salon połączony z kuchnią oraz łazienka razem z wc. Z salonu dostęp na duży balkon z widokiem na podwórze i otwarte tereny zielone. Drugi poziom to otwarta przestrzeń, którą zaaranżować można wg własnych potrzeb. Istnieje np. możliwość wydzielenia garderoby. Mieszkanie jest częściowo wykończone – panele podłogowe na pierwszym poziomie. Więcej zdjęć na naszej stronie internetowej.

Serdecznie zapraszam na prezentację! Niniejsza oferta powinna spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Katarzyna Powązka, kom: 665 553 958

https://www.ateliernieruchomosci.pl

W przypadku tej oferty klient kupujący nie płaci prowizji, a cena nieruchomości jest zgodna z cennikiem dewelopera.  Całość wynagrodzenia Pośrednika pokrywa Deweloper.

Wyjątkowa inwestycja dla wyjatkowych ludzi. Ciekawa architektura, wysoki standard wykończenia oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Z okien apartamentów kreuje się piękny widok na tereny zielone i panoramę miasta w dali. Przestrzeń między budynkami zaaranżowana ze smakiem z małą architektura i ciekawą zielenią. Dwupiętrowy budynek z windą w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Pod budynkiem garaż podziemny oraz jedyne, bezpośrednie przejście podziemne łączące apartamenty z budynkiem rekreacyjnym. Istnieje możliwość wykupienia miejsca postojowego na parkingu podziemnym lub niezaleznego, zamykanego garażu. W sprzedaży również komórki lokatorskie.

 

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa