Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Lokal w dzierżawie kamienica w miejscowości Kraków o powierzchni 73.00m2

Lokal na wynajem Krakow Gruszeczka

Do wynajęcia przestronny lokal usytuowany w jednej z kamienic przy ulicy Krowoderskiej w Krakowie. Nieruchomość idealnie nadaje się na prowadzenie działalności biuorowej, jak również usługowej. Lokal znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowej kamienicy. Dodatkowym atutem lokalu jest wejście od strony ulicy, która charakteryzuje się dużym natężeniem ruchu. Istnieje możliwość wywieszenia reklamy. 

Lokal o powierzchni 73 m2, składa się z trzech pomieszczeń o powierzchni 11 m2, 16 m2, 35 m2 oraz pomieszczenia sanitarnego. Poprowadzone są podłączenia pod kuchnię. Ogrzewanie własne dla budynku – lokalna kotłownia gazowa. Okna nowe plastikowe. Miejsce postojowe przed budynkiem – w niedalekiej odległości znajduje się również parking strzeżony. W lokalu jest linia telefoniczna oraz internet. Możliwość doposażenia po uzgodnieniu z klientem. 

Całkowita cena wynajmu to 2 500 PLN plus opłaty. Czynsz administracyjny wynosi około 500 PLN i zawiera zaliczkę na ogrzewanie, wywóz śmieci oraz sprzątanie klatek. Dodatkowo według zużycia płatny jest prąd i woda.

Zapraszam do prezentacji!

Kontakt pod numerem 794 995 990.

 

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa