Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka na sprzedaż w miejscowości Zakroczym o powierzchni 600.00m2

DziaLka na sprzedaz Zakroczym WilamowoOgromny potencjał za niewielką cenę. Osiedle umiejscowione pośród zieleni ze zróżnicowaną zabudową. Działkę można zabudować domem całorocznym z możliwością zameldowania się po złożeniu wniosku o przekwalifikowanie w urzędzie powiatowym. W pobliżu wiele atrakcji a także zabytków, a także cieszących oczy krajobrazów. Osiedle jest chronione, zamknięte przygotowane również dla osób chcących spędzać czas urlopu czy wakacji traktując posesję jako letniskową. Oferta aktualna

polecam!
działka w niezwykle wyjątkowym miejscu jakim jest osiedle „zakroczym uroczysko”, 35 km od warszawy, świetny dojazd trasą „gdańską” w kierunku płocka. Zapraszam nowodworski/zakroczym. Gmina bardzo przyjazna w załatwianiu formalności. Działka a także domek wymaga nakładów pracy, aby można było stworzyć swoją małą enklawę. Do aranżacji własnej lub demontażu. Działka jest ogrodzona siatką. (rekreacyjną a także całoroczną)

działka zabudowana parterowym domkiem letniskowym. !!!!
działka do przekształcenia użytkowania wieczystego we własność na wniosek złożony w gminie czas – realizacji do 6 miesięcy. Dwupokojowy z łazienką jak i małą kuchnią.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa