Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka do zakupu w miejscowości Czosnów o powierzchni 1200.00m2

DziaLka na sprzedaz Czosnow HaldrychowiceŚwietnie zlokalizowana działka budowlana na sprzedaż. Nieruchomość o doskonałych parametrach (26,5m x 45,25m) położona tuż za Łomiankami w miejscowości Pieńków. Druga linia zabudowy od ulicy Rolniczej, W ulicy (około 50m od działki) dostępne media: wodociąg, elektryczność i gaz. Na wysokości działki przystanek linii „Ł” (dojazd do metra). W pobliżu lokalny sklepik spożywczy. Dojazd do działki od ul. Rolniczej drogą wewnętrzną. W okolicy tereny rekreacyjne z licznymi trasami rowerowymi i spacerowymi. W sąsiedztwie domy jednorodzinne.
Zgodnie z aktualnym MPZP działka przeznaczona jest w całości pod zabudowę zagrodowo-mieszkaniową MR/MN. Można na niej wybudować budynek mieszkalny 1-2 mieszkaniowy, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym oraz z możliwością podpiwniczenia. Wysokość kalenicy ok. 11m. Powierzchnia biologicznie czynna min 70%.

Przedstawione wyżej propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń sprzedających. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości, przed jej nabyciem. /MAZOWIECKIE/nowodworski/Czosnów/Pieńków

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa