Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka do sprzedania w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 4000.00m2

DziaLka na sprzedaz Konstancin-Jeziorna Piaski000 m2 zabudowana dwoma domami (jeden w stanie idealnym do wprowadzenia, drugi wymaga modernizacji). Idealne rowiązanie dla rodzin wielopokoleniowych, które chcą mieszkać razem!!!!!!

w planie budowlanym przewidziane doprowadzenie kanalizacji miejskiej. Działka o metrażu 1 500m zabudowana domem o metrażu 210m). Cena do negocjacji!!!

serdecznie zapraszam do obejrzenia a także osobistego odkrycia uroku tego miejsca!!! piaseczyński/konstancin-jeziorna/kierszek. Aktualnie jest utwardzana droga dojazdowa. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, przedszkola, szkoły, klub tuan (fitness oraz spa), centrum handlowe józefosław, park zdrojowy powsin, powsiński ogród botaniczny, ścieżki spacerowe oraz rowerowe. Działka przylega bezpośrednio do ściany lasu kabackiego oraz znajduje się w obrębie krajobrazowego parku narodowego (brak możliwości powstania zabudowy wysokościowej i bloków mieszkalnych w sąsiedztwie). Działka w części zadrzewiona, ukształtowanie płaskie, ogród. Działak przylega bezpośrednio do ściany lasu kabackiego oraz ulokowany w obrębie krajobrazowego parku narodowego (brak możliwości powstania zabudowy wysokościowej jak i bloków mieszkalnych w sąsiedztwie)

działka zabudowana o metrażu 4. Działka może zostać nabyta w całości lub każda z jej części oddzielnie (1. Działka o pow 2 500m zabudowana domem o pow 195m, 2. Piękna działka w pięknym otoczeniu, cisza, spokój, daleko od zgiełku miejskiego.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa