Nieruchomości Opole Rotating Header Image

DziaLka do nabycia w miejscowości Stare Babice o powierzchni 999.00m2

DziaLka na sprzedaz Stare_Babice KozlicePrezentowana nieruchomość to działka budowlana położona w drugim pasie zabudowy od ulicy Mościckiego.
Działka o powierzchni 999 m2, i wymiarach 28,64x 34,84x 28,68x 34,91; to idealne miejsce na wybudowanie swojego domu. Nieruchomość położona wśród zabudowy nowych domów jednorodzinnych zamieszkałych i w stanie surowym zamkniętym. Dodatkowym atutem tej nieruchomości to sąsiedztwo dwóch luksusowych osiedli: Kampinos i Eko-Lipków oraz zabytkowego kompleksu parkowo-kościelnego z XVIII w. Daje to poczucie spójności i eleganckiego zagospodarowania graniczących terenów.
W odległości około 200 metrów znajdują się okoliczne sklepy i przystanek autobusowy. Dwa przystanki dalej znajduje się prywatne przedszkole, następnie supermarket MARCPOL a przy rynku w Starych Babicach szereg sklepów i szkoła podstawowa z gimnazjum.
Droga dojazdowa utwardzona, o szerokości 10 metrów. Wjazd od północy. Przewidziana powierzchnia zabudowy 30%.
Działka położna w odległości 300 metrów od granic Puszczy Kampinoskiej. Dodatkowym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo Osiedla Kampinos i Eko-Lipków oraz zabytkowego kompleksu parkowo-kościelnego z XVIII w. /MAZOWIECKIE/warszawski zachodni/Stare Babice/Lipków

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa