Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom w dzierżawie w miejscowości Siechnice (gw) o powierzchni 190.00m2

Dom na wynajem Siechnice_(gw) Grochowice
Dom jednorodzinny, wykończony pod klucz w Siechnicach pod Wrocławiem! Parterowy dom z użytkowym poddaszem, ok. 190m² użytkowej powierzchni.

Miesięczny koszt wynajmu domu wynosi 5000zł + opłaty za media (woda, prąd, gaz) ok. 450zł.

Garaż w bryle budynku. Na parterze duża kuchnia z jadalnią. Kuchnia w pełni wyposażona we wszystkie sprzęty AGD. Stylowa zabudowa meblowa, na środku wyspa kuchenna. Kolejne pomieszczenia to dwie sypialnie, w tym jedna z łazienką wyposażoną w wannę i prysznic. W salonie kominek opalany drewnem. Z salonu dostęp do dużego tarasu.

Na poddasze prowadzą dębowe schody ażurowe. Z antresoli widok na salon. Na poddaszu dwie, duże, lustrzane sypialnie, każda z przejściem do prywatnej łazienki. Salon kąpielowy jest tak przestronny, że oprócz urządzeń sanitarnych spokojnie pomieści saunę lub kilka sprzętów do fitnessu. Kolejne pomieszczenia na poddaszu to dodatkowa sypialnia i garderoba.

Działka na której stoi dom mierzy ok.980m². Dostęp do utwardzonej drogi.

Dom ogrzewany jest na trzy sposoby: piec gazowy dwufunkcyjny zasilany (gaz na działce), rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka oraz ogrzewanie podłogowe w części pomieszczeń. W Siechnicach pełne zaplecze usługowe i edukacyjne dla dzieci.

Bardzo dobra lokalizacja dla ludzi na codzień związanych z Wrocławiem. Dojazd w godzinach szczytu ze Śródmieścia przy zwyczajowym natężeniu ruchu w okolicach godziny 17:00 zajmuje ok. 37min. Poza godzinami szczytu ta odległość zmniejsza się do ok. 18min.

Polecam dom dla ludzi ceniących sobie wygodę, komfort, ciszę i spokój. Dobry rozkład pomieszczeń sprawia, że każdy znajdzie tu dla siebie wygodny kąt. Chętnie udzielę więcej informacji na temat nieruchomości (możliwość przesłania zdjęć wszystkich pomieszczeń na adres mailowy)…

Osoba odpowiedzialna za ofertę: Katarzyna Powązka, kom: 665 553 958

https://www.ateliernieruchomosci.pl

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa