Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom na sprzedaż w miejscowości Prażmów o powierzchni 200.00m2

Dom na sprzedaz Prazmow KrepaIstnieje opcja dokupienia działki przylegającej, co stworzy posiadłość o powierzchni niespełna 3,7 m2. Pomiędzy nim, a lasem a także innymi terenami rekreacyjnymi płynie nieduży strumyk, który bardzo dodaje uroku zarówno całej okolicy, oraz przedmiotowej nieruchomości. Ogród jest uporządkowany a także czarujący. Na pietrze znajdują się:
– salon (w tzw. Wielkim atutem tego domu jest bliskie położenie stacji pkp – w odległości nieco ponad 800 m. Cała okolica jest bardzo urocza, zielona (nawet zimą), cicha oraz spokojna – atmosfera prawdziwie sielska. Na parterze znajdują się:
– salon o powierzchni 22 m2 oraz wysokości 2,70 m. Na parterze jest taras o powierzchni 25 m2 z wyjściem do ogrodu, zaś na pietrze loża. Dom może być użytkowany jako dwurodzinny, ponieważ obecnie posiada 2 kuchnie – tj. Wieży) o metrażu 22 m2 a także wysokości 4,10 m;
– część mieszkalna wraz z hallem o metrażu 30 m2;
– pokój z garderobą o metrażu 12 m2;
– pokój o metrażu 10 m2. Ogród lekko pochyla się w kierunku lasu. Przedszkole a także szkoła w odległości 2 km. Okolica bogata jest w różnorodny drzewostan, przez co cały rok jest zielona. Uroczy dom z dużym, pięknym ogrodem!
dom ma dość oryginalną bryłę – po części stanowi wieżę. , w którym jest kominek palony drewnem;
– kuchnia z jadalnią o łącznej powierzchnia 22 m2;
– gabinet o metrażu 17 m2;
– pokój o metrażu 10 m2;
– hall o metrażu 9 m2. Niniejsza oferta sprzedaży domu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dom zawiera prawie 200 m2 powierzchni, zaś ogród ponad 2500 m2. Cena podlega negocjacjom!!!

zapraszam do obejrzenia całości. Nawet, gdy jesienią drzewa liściaste obleczone zostaną kolorami: żółtym, pomarańczowym a także rdzawym, to drzewostan iglasty jest cały czas zielony (nawet zimą). Wjazd na posesję wyłożony jest kostką bauma. W przypadku potrzeby pozyskania środków kredytowych, skutecznie pomagamy w ich otrzymaniu. Jedną razem jadalnią na parterze oraz drugą na piętrze. – pieszo zaledwie kilka minut do stacji!

obok są także przystanki pks oraz sklepy o profilu małego marketu.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa