Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom na sprzedaż w miejscowości Konstancin-Jeziorna o powierzchni 210.00m2

Dom na sprzedaz Konstancin-Jeziorna PiaskiZarówno okazałe przeszklenie od strony ogrodu, ogromne oraz szerokie stolarka okienna narożne (antywłamaniowe oraz antystłuczeniowe) jak również funkcjonalny rozkład pomieszczeń powoduje, że każda chwila spędzona w tym domu to prawdziwa przyjemność. Dodatkowym atutem jest estetyczny ogród, dokąd od rana słychać spiew ptaków – wymarzone miejsce na relax po trudach dnia w mieście. Teren działki ładnie zagospodarowany zielenią, wokół domu alejki oraz podjazd z kostki brukowej. Rozkład pomieszczeń:
klimatyzowany salon z kominkiem połączony z kuchnią (bardzo praktyczna aranżacja kuchni, dużo pojemnych szafek, spore powierzchnie blatów) a także jadalnią, dwie sypialnie, gabinet, dwie widne łazienki, pralnia, narzędziownia. Atutem są dwa okazałe tarasy (jeden otwarty, drugi pod dachem z możliwością adaptacji na ogród zimowy). W ogrodzie zamknięta oraz zadaszona przestrzeń na śmietnik oraz narzędzia ogrodnicze. Do budynku przylega wiata garażowa na dwa samochody z wkomponowanymi dwoma pomieszczeniami gospodarczymi (istnieje opcja zamknięcia tej wiaty oraz przerobienia na garaż)

dom zbudowany w nowoczesnej technologii, z wykorzystaniem najlepszych dostępnych materiałów przez co koszty eksploatacji są zdecydowanie niższe. Serdecznie zapraszam do obejrzenia oraz osobistego odkrycia uroku tego miejsca!!!

negocjowana cena!!! piaseczyński/konstancin-jeziorna/kierszek. W bliskim sąsiedztwie znajdują się sklepy, apteki, przedszkola, szkoły, klub tuan (fitness a także spa), centrum handlowe józefosław, auchan, park zdrojowy powsin, powsiński ogród botaniczny, ścieżki spacerowe a także rowerowe

idealny dla osób poszukujących ciszy, spokoju a także bliskiego kontaktu z naturą, a jednocześnie potrzebujących bliskości centrum miasta!

istnieje szansa dokupienia drugiej, przylegającej działki o pwowierzchni 2500 m2 zabudowanej domem jednorodzinnym. Elewacja w ciepłym jasnym kolorze. Część prywatna (pomieszczenie sypialniane, garderoba, łazienka – wyraźnie oddzielone od reszty wnętrza). Dom wolnostojący umieszczony na działce o powierzchni 1 500 m2 w obrębie krajobrazowego parku narodowego, na krańcu lasu kabackiego, do którego można wejść bezpośrednio z ogrodu!!!

budynek parterowy, o interesującej bryle. Konstrukcja domu daje w ładwy sposób podniesienie dachu oraz dobudowanie kolejnego piętra. Na terenie działki zlokalizowany zagajnik brzozowo-sosnowy (od strony tarasu) jak i specjalne miejsce przygotowane na ogniska/grille. Dwa wejścia na strych o pow prawie 100m2.

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa