Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom na sprzedaż w miejscowości Czosnów o powierzchni 153.00m2

Dom na sprzedaz Czosnow HaldrychowiceDom jednorodzinny z wejściem na wysoki parter i osobnym (z zewnątrz )na poddasze użytkowe. Jest również możliwość korzystania z 30m2 piwnicy(zejście z holu).W lokalu znajduje się :przedsionek(6m2),hol(10m2,kuchnia(18m2) 2 pokoje po 18m2 i łazienka (8m2) z wanną ,umywalką i sedesem,glazurą i terakotą.Z holu jest również wejście na poddasze.
Przy wejściu do budynku jest taras (ok.15m).W 1997 roku zostało nadbudowane piętro: łazienka 8m2 z glazurą ,terakotą ,sedesem,umywalką i wanną narożną, sypialnia 13m2 i pokój telewizyjny 25m2 (wykładzina na podłodze).
Na działce znajduje się jeszcze(z druga bramą wjazdową i utwardzonym wjazdem) budynek gospodarczy ok.152m2 ,w tym część około 72m2 (solidny gruby mur ocieplony) na halę i 35m2- wewnątrz zaadoptowany na cele mieszkalno- biurowe).Część około 45m2 to pomieszczenie gospodarcze i garaż (ściany zewnętrzne 25cm szerokości ,nie ocieplone.
Budynek mieszkalny rozbudowany w 1997 roku. Parter budynku starszy z cegły. Nadbudowane poddasze użytkowe z lekkiego, dużego pustaka. Dom jest ocieplony styropianem( 12 cm szerokości).Wstawione są nowe okna -termo i przeciwwłamaniowe.
Pokrycie dachu – szwedzka blacho dachówka.
Część budynku gospodarczego z 1990 roku( hala i część mieszkalna- sypialnia i pokój dzienny z aneksem kuchennym i łazienką ) wybudowana została z podwójnego pustaka z wełną mineralną w środku i dodatkowo część mieszkalna ocieplona została styropianem(ściany i strop).Pozostałą część (komórkę i pojedynczy garaż) wybudowano z pojedynczego pustaka.
W hali znajdują się 4 gniazda siłowe,kilkanaście gniazd 230V,oświetlenie jarzeniowe.
Oba budynki posiadają niezależne liczniki na gaz,prąd i wodę, piece grzewcze i połączenia wodne i kanalizacyjne. /MAZOWIECKIE/nowodworski/Czosnów/Łomna/Łomna

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa