Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Wieliczka (gw) o powierzchni 132.00m2

Dom na sprzedaz Wieliczka_(gw) GrabownicaWĘGRZCE WIELKIE. GMINA WIELICZKA. Do sprzedania nowy dom w stanie developerskim o powierzchni całkowitej 132m2, użytkowej 115m2. Usytuowany jest na 5,5ar płaskiej działce, z dojazdem drogą gminną, na nowym osiedlu”PIASKI”, BLISKO CENTRUM. Wybudowany z porothermu, pokryty dachówką ceramiczną „ROBENA”, ocieplony styropianem gr. 15cm / do wyboru kolor elewacji/. Wykonane podbitki dachowe oraz orynnowanie. Zamontowana stolarka okienna PCV, drzwi wejściowe antywłamaniowe i drzwi garażowe. Wewnątrz wykonane WSZYSTKIE INSTALACJE wraz z GRZEJNIKAMI i piecem do c.o. firmy”JUNKERS”, TYNKI oraz WYLEWKI. Do domu są doprowadzone WSZYSTKIE MEDIA tj. PRĄD, GAZ, WODA oraz KANALIZACJA. Na parterze jest salon, kuchnia, wc, kotłownia, hol oraz garaż.
Natomiast na poddaszu są 4 pokoje, łazienka oraz hol.
W Węgrzcach Wielkich jest szkoła podstawowa, gimnazjum, przychodnia zdrowia, apteka, biblioteka, bank, klub sportowy oraz rozbudowana sieć handlowa.
Ponadto jest rozwinięta komunikacja busowa i autobusowa z Wieliczką i Krakowem, z autobusem MPK nr 243 włącznie, i linia PKP na trasie Kraków-Rzeszów.
UWAGA! ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOPROWADZENIA DOMU DO STANU”POD KLUCZ”

Cena sprzedaży: 495 000 PLN.

BEZPŁATNIE POMAGAMY W UZYSKANIU
KREDYTU HIPOTECZNEGO

KONTAKT: 660 – 031 – 611

Ogłoszenie nie stanowi „oferty” w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego
obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa