Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zbycia w miejscowości Piaseczno o powierzchni 158.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno GarbuzyJednorodzinny, wolnostojący dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, idealny dla 4-osobowej rodziny.
Znajduje się w okolicach Piaseczna, na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych zrealizowanym przez Społdzielnę Budowlano – Mieszkaniową „Dom Rodzinny”. Teren ogrodzony, strzeżony i monitorowany przez ochronę. Świetna lokalizacja dla miłośników ciszy, spokoju i zieleni.

BRYŁA DOMU nawiązuje do tradycyjnej architektury. Budynek wykonany w technologi tradycyjneji (cegła + 15cm styropian + cegła). Dach kryty gontem, w konstrukcji krokwiowej drewnianej.
Dom wykończony w wysokim standardzie przy użyciu dobrej klasy materiałów.

DZIAŁKA w kwadracie (18/18,6m), zagospodarowana, ogrodzona, z dużą ilością nasadzeń. Automatyczne podlewanie.

WNĘTRZE DOMU podzielono na część dzienną (parter) oraz nocną (poddasze).
W PARTERZE część dzienną tworzy hol 12m2 salon18,8m2 z wyjściem na taras z zamontowaną markizą, kuchnia 10,4m2, jadalnia 8,9m2. Dodatkowo jest gabinet 11,7m2, toaleta z kabiną prysznicową 3,1m2, wiatrołap 5,2m2, pomieszczenie gospodarcze 3,9m2 oraz spiżarnia 4m2 z wyjściem na zewnątrz. Ciekawą aranżację wnętrza uzyskano przez obrócenie klatki schodowej o 45 stopni względem zewnętrznych ścian oraz wbudowanie w ścianie przy salonie kominka, co dało bardzo ciekawy efekt przestrzenny.
NA PODDASZU znajdują sie trzy sypialnie: 10,3m2; 10,1m2 (+garderoba 4m2) oraz 14m2. Dodatkowo duża łazienka 6m2 z wanną. Antresola 8m2 doświetlona jest dzięki dużej lukarnie, połączonej z oknami balkonowymi salonu.

Okna i drzwi antywłamaniowe, zainstalowana instalacja alarmowa.
Woda miejska. Gaz. Ciepła woda – terma gazowa. Ogrzewanie – piec dwufunkcyjny oraz kominek. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Wólka Kozodawska

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa