Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zakupu w miejscowości Piaseczno (gw) o powierzchni 256.00m2

Dom na sprzedaz Piaseczno_(gw) ZimnicaPROMOCJA obnizka ceny o 100 000 złotych do końca 2010 roku. W przypadku tej oferty wynagrodzenie agencji pokrywa tylko Sprzedający.
Nieruchomość położona w malowniczej, pięknej i spokojnej okolicy. W odległości 200 metrów od Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. 15 kilometrów od centrum Warszawy. Dom w stanie deweloperskim (bez białego montażu).
Dom w zabudowie bliźniaczej (styk garażami) – w małym kompleksie 8 budynków. Powierzchnia mieszkalna 160 m2.
OPIS: Budynek niepodpiwniczony, piętrowy z garażem. Na parterze zaprojektowano pokój dzienny, jadalnię z atrakcyjnym wykuszem, kuchnię ze spiżarką oraz wydzielony pokój /np. gabinet /, łazienkę i pom. gospodarcze z przejściem do garażu. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, duża łazienka z przejściem do garderoby nad garażem oraz hall z dużym oknem balkonowym .
Klasyczny dom z dachem dwuspadowym z bryłą garażu dostawioną z boku. Uwagę zwracają harmonijne fasady z oknami ujętymi w opaski oraz podkreślone poprzez balkon powyżej wejście główne. Szczególnie atrakcyjny jest tylny narożnik domu, gdzie taras łączy się z bocznym szczytem z symetrycznie wkomponowanym wykuszem jadalni.
Ściany budynku zaprojektowano z betonu komórkowego. Strop gęstożebrowy, więźba drewniana, pokrycie dachówką cementową.
Wodociąg, gaz, kanalizacja miejska. Zapraszamy do obejrzenia. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Piaseczno/Żabieniec

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa