Nieruchomości Opole Rotating Header Image

Dom do zakupu w miejscowości Lesznowola o powierzchni 240.00m2

Dom na sprzedaz Lesznowola ZarzyskoPrzedmiotem sprzedaży jest piękny bardzo funkcjonalny dom w miejscowości Magdalenka o powierzchni całkowitej 240 m2, pobudowany na zadrzewionej oraz zagospodarowanej działce o powierzchni 1300 m2. Działka porośnięta jest sosnami, brzozami, rododendronami, krzewami – głównie iglaki. Bezpośrednie sąsiedztwo lasu mieszanego. W ogrodzie zainstalowane jest podlewanie automatyczne.

Dom otwarty, przestrzenny, duża powierzchnia okien, ogród wchodzący do domu, powierzchnia nad salonem otwarta do wysokości 4,5 – 6 m w zależności od punktu. Na podłodze w całym domu zastosowano parkiety drewniane – drewno egzotyczne.
Na poziomie zero znajduje się salon o pow. 60 m2, kuchnia z jadalnią o pow. 36 m2, sypialnia 22 m2, łazienka 15 m2 wyłożona marmurem z narożną wanną ( jacuzzi ) oraz prysznicem, garderoba oraz pomieszczenia gospodarcze. W salonie oraz jednej z sypialni do dyspozycji mamy kominek.
Na uwagę zasługuję rewelacyjny taras o pow. 80 m2 wyłożony drewnem tekowym tzw deską basenową.

Na poziomie 1 znajdują się 2 sypialnie o powierzchniach 16 i 14 m2, łazienka z kabiną prysznicową o pow. 9 m2, oraz 60 m taras.

Do domu przynależy garaż o pow. 36 m2 na dwa samochody + motor.

Dom jest po remoncie; elewacji, podłogi cyklinowane, odmalowany, nowe baterie w łazienkach, nowy prysznic na pierwszym piętrze. Taras na parterze oraz dachy zostały zaimpregnowane, wymienione są wszystkie drzwi poza drzwiami do garażu i drzwiami zewnętrznymi, w garderobie i sypialni jest nowa wykładzina.

Ważną informacją jest możliwość rozbudowy domu. W ramach rozbudowy można otrzymać dodatkowe 65 m2 dodając sypialnię, garderobę i powiększając łazienkę kosztem tarasu na I piętrze. Istnieje projekt architektoniczny oraz dokumenty i pozwolenie na ową rozbudowę. /MAZOWIECKIE/piaseczyński/Lesznowola/Magdalenka

Dodaj komentarz

  • string(0) ""
  • aaaa